Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezu, Ty się tym - Esprit
profetoTV2016-11-07 18:26
UWAGA!!! Przywrócony odcinek po usunięciu przez YouTube, Sodomia (video)

UWAGA!!! Przywrócony odcinek po usunięciu przez YouTube, Sodomia (video)

Jakiś czas temu Facebook i YouTube zablokowały poniższy odcinek grzechów wołających o pomstę do nieba, zarzucając nam łamanie regulaminu i obrażanie ludzi. Dzisiaj przywracamy ten film i prosimy przekazujcie link dalej!

Wcześniejsze odcinki tutaj!

udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


Agatha: Ten temat jest bardzo trudny i czasami wręcz budzący kontrowersję zmiana płci nie jest łatwą decyzją i niesie ze sobą poważne konsekwencje i trzeba zadać pytanie: Czy faktycznie jest to potrzebne? ........ W dzisiejszym świecie nie możemy przejść obojętnie wobec pornografii dziecięcej, wykorzystania seksualnego kobiet jak i również problemu GENDER !
Tych problemów możemy przytaczać wiele....... pytanie pozostaje jedno co możemy zrobić, jak przeciwstawić się temu co jest złe co niszczy drugiego człowieka Jego sumienie, godność, wartość.......
Dziękuje księdzu za cykl tych katechez tematy były i są wciąż aktualne miejmy nadzieję, że problemy w nich poruszana zaczną stopniowo zanikać ...... Serdeczne Bóg Zapłać !
2016-04-14 12:21:27
ljw14: Umilowany w Panu ksieze Michale,
Moim zdaniem temat zmiany plci jak pisze w/w Pani nie moze byc dla wierzacego chrzescijanina,a szczegolnie katolika tematen budzacym kontrowersje. To jest jednoznacznie sprzeczne z Bibilia swieta i z nauczaniem Kosciola katolickiego.
Z kolei podzielam wypowiedz ks.Michala Olszewskiego, ze jest to wielki biznes, zrobienie szybkim sposobem duzej kasy bez wzgledu na wartosci moralne czlowieka, a dlaczego tak sie dzieje. bo wiele ludzi zatracilo prawdziwa wiare i stworzylo sobie nowa religie, ktora nazywa sie " pieniadz ", jest to szczegolnie widoczne na zachodzie Europy, a i w coraz to wiekszym stopniu zaczyna przenikac do Polski. I co nam prostym ludziom pozostaje ? tylko modlitwa.
A tak na marginesie to znan pewna sentencje co do modlitwy " Jak sie modlisz to nic nie rob, jak cos robisz to sie zawsze modl ", moze w ten sposob, mozna chociazy w malym stopniu przyczynic sie do ulepszenia naszego, juz tak podupadlego swiata.
Z Dobrym i Milosiernym Bogiem
2016-04-15 09:29:45
wieniawa63: Ksiądz Michał bardzo trafnie oddaje istotę wynaturzeń i tego wszystkiego co jest przeciw naturze , bo to wszystko uderza też w Boga i prawdy wiary. Moje pytanie jest inne dlaczego dzisiaj w ramach tak zwanej media publiczne nie biją na alarm, ba albo próbują przemilczeć wiele faktów bądź je wręcz aprobują. Ustawodawstwa wielu kraju wręcz zabraniają krytyki wielu ohydnych wynaturzeń, które są wręcz zboczeniami, występkami przeciw nie tylko nakazom religijnym, ale zwykłym prawom natury, odwiecznej matki natury ! Media stawiają taką postawę często za wzór dla następnych pokoleń karmiąc młodych ludzi takimi wzorcami, ile filmów jest kręconych gdzie pozytywny bohater w pewnym momencie okazuje się homoseksualistą i stawia się go na wzór. Na szczęście istnieją jeszcze kraje , które zachowują resztę godności zgodzie z odwiecznymi prawami danymi przez naszego Stwórcę i matkę nature, nie tak dawno rozmawiałem z panią pochodzącą z Filipin, które powiedziała mi, że w jej ojczyźnie do dzisiaj rozwody nie są dozwolone. Na pewno niektórzy wypomną im zacofanie a ja swoim skromnym katolickim zdaniem mówię - TAK TRZYMAC
2016-04-20 00:33:58
trelemorele: Szanowny księże Michale!
A już myślałam, że ksiądz wspomni o grzechach w kościele, po co dodawać wątek o jakichś opętaniach i mieszać ludziom w głowach?
2016-04-20 19:50:39
mstr: Sodoma i Gomora...a dzisiaj Amsterdam...byłam tam, miasto grzechu, wynaturzeń, tam dzieje się wszystko i co najgorsze legalnie:(
2016-05-23 22:36:53
marcin42: Szkoda że film zniknął. Czy można go gdzieś znaleźć?
2016-07-18 23:55:56
michalscj: Drodzy,
powyższy odcinek dot. grzechów wołających o pomstę do nieba został usunięty na wniosek Facebooka przez serwis YouTube i uznany za treści szkodliwe... :(. Postaramy się przywrócić film i otagować go nieco inaczej, by przeszedł weryfikację. Niestety w tych społecznościach Ewangelia nie może być w pełni głoszona... Ręce opadają :(
2016-07-22 12:31:47
basia123: Bardzo szkoda :( zwłaszcza, że na tych portalach jest wiele filmików i postów wołających o usunięcie ze względu na swoje treści. Szkoda też, że nie ma innych możliwości, aby umieścić ten odcinek w internecie.
2016-07-29 11:43:59
Kago4: ...Pan Bóg dał nam wolną wolę, tylko troszkę w innym rozumieniu niż ta dzisiejsza WSZECHOGARNIAJĄCA nas WOLNOŚĆ :(
2016-11-08 10:13:04
Exo: Ludzie sie boją prawdy, sam kiedy nie wierzyłem, podobnie się jej bałem.
2016-11-08 17:42:32
Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_