Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Nowenna Ryś
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezus działa
profetoTV2016-12-08 08:24
Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.4 (video)

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.4 (video)

Dzisiaj o owcy, która ma dobrego Pasterza, ma Pasterza, który jest miłosierny. On wie, w jak wielką ciemność wpadamy po grzechu. On pragnie nas ratować z tego, co złe. On okazuje nam serce! Ten Dobry Pasterz robi wszystko, by nas uratować!

Zapisz się na rekolekcyjną listę powiadomień! Nie tylko wyślemy Ci info o kolejnym odcinku, zanim inni obejrzą go na portalu, ale również otrzymasz 50% zniżki na audiobook ks. Michała Olszewskiego SCJ "Ciemne Noce Nikodema".udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


MariaSNE: Dziękuję za ten odcinek. To prawda, grzech wywołuje w nas lęk, po grzechu nigdy nie czuję się bezpiecznie, czuję, że jestem w ciemności i wszystkiego boję się o wiele mocniej niż zwykle (bo ogólnie jestem osobą lękliwą). A dobrze by było, gdyby było odwrotnie, gdybyśmy lękali się popełnić grzech... Naucz mnie, Jezu!
Dziękuję też za to, że przy tamtym chłopaku obok lęku miał Ojciec odwagę się do niego nie przyznać, a tutaj miał Ojciec odwagę się do lęku przyznać. Sama ostatnio szłam przez ciemny las (krótko, 10 minut drogi, ale tip-topek po tip-topku, po błotnistej drodze w kompletnej ciemności). Nie było tam co prawda wilków, ale było to dostatecznie przerażające. Zwłaszcza że komórka mi wysiadła i wiedziałam, że jak zejdę z drogi i nie dojdę tam, gdzie mam dojść, to nie będę znikąd miała ratunku.
Jak dobrze, że Jezus jest światłością, której ciemność nie ogarnęła i znajdzie mnie nawet w najczarniejszej nocy!
2016-12-08 10:27:07
malgosia: Wlasnie biore udzial w rekolekcjach w Bridgeport w USA prowadzonych przez ks. Michala. Jedziemy godzine drogi na te rekolekcje i slyszymy wszystko to samo co jest gloszone w rekolekcjach internetowych "Jestem Owca". Ksieze Michale prosze nam powiedziec cos wiecej...
2016-12-09 20:06:05
Exo: Małgosia ja jadę 3 godziny i też słyszę to samo, tylko za każdym razem wyciągam coś nowego. Jestem owcą ;) Zawsze miło się słucha ks. Michała ;)
2016-12-10 17:28:22
malgosia: Dziekuje Ksieze Michale za rekolekcje i to cos "wiecej"... Bardzo mocno je przezylam.
Exo, wymaganie "wiecej" od nauczyciela nie uwlacza ani jemu ani uczniowi. Wrecz odwrotnie.
2016-12-11 00:43:40
Exo: Małgosia ;) ja po prostu nie rozumie słowa "coś więcej"
2016-12-11 10:56:22
Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_