Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Advertisement
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Eucharystia moja droga

Video

Kilka słów o Słowie 2017-02-23 (video)
profetoTV

Kilka słów o Słowie 2017-02-23 (video)

czwartek, 7 Niedziela Zwykła, rok I, Mk 9,41-50

Jezus powiedział do swoich uczniów: Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody. Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze.czytaj całość »

Kilka słów o Słowie 2017-02-22 (video)
profetoTV

Kilka słów o Słowie 2017-02-22 (video)

środa, Katedry św. Piotra (22 lutego), rok I, Mt 16,13-19

Gdy Jezus przyszedł w okolice Cezarei Filipowej, pytał swych uczniów: Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego? A oni odpowiedzieli: Jedni za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za Jeremiasza albo za jednego z proroków.czytaj całość »

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 8 (video)
Redakcja Profeto

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 8 (video)

Chrystus tak, Kościół nie! Czy takie sformułowanie w ogóle jest możliwe? Czy można Chrystusa oddzielić od Kościoła i odwrotnie? O tym wszystkim w ostatnim już odcinku naszych rekolekcji o Kościele z cyklu 360 Sekund. Dziękujemy ks. Wojciechowi i wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tej rekolekcyjnej podróży.czytaj całość »

Bp Grzegorz Ryś - Życie
profetoTV

Bp Grzegorz Ryś - Życie

Zapraszamy na nowy cykl video na portalu Profeto.pl. W każdy wtorek i piątek pytania i odpowiedzi, na które będą odpowiadać znani i lubiani. Zaproś koniecznie ludzi tobie bliskich. A może Ty chcesz zadać pytanie? Jeśli tak, napisz do nas!czytaj całość »

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 7 (video)
Redakcja Profeto

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 7 (video)

czwartek, 30 Niedziela Zwykła, rok I, Łk 13,31-35

To już po raz siódmy spotykamy się rekolekcyjnie z ks. Wojciechem. Tym razem usłyszymy o stratach w Kościele. W dzisiejszym odcinku nasz rekolekcjonista wylicza skrupulatnie, co i w jakiej ilości tracimy, przynależąc do Kościoła! Przekonajcie się sami, ile tracicie, będąc w Kościele...czytaj całość »

Na fali Słowa - V Niedziela Zwykła, A -  ks. Michał Olszewski SCJ
profetoTV

Na fali Słowa - V Niedziela Zwykła, A - ks. Michał Olszewski SCJ

niedziela, 5 Niedziela Zwykła, rok A, Mt 5,13-16

Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.czytaj całość »

O. Michał Legan OSPPE - Ciekawość (video)
profetoTV

O. Michał Legan OSPPE - Ciekawość (video)

Zapraszamy na nowy cykl video na portalu Profeto.pl. W każdy wtorek i piątek pytania i odpowiedzi, na które będą odpowiadać znani i lubiani. Zaproś koniecznie ludzi tobie bliskich. A może Ty chcesz zadać pytanie? Jeśli tak, napisz do nas! Dziś Ojciec Michał Legan odpowie na pytanie dotyczące ciekawości.czytaj całość »

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 6 (video)
Redakcja Profeto

360 Sekund - Kościół Boga Żywego, cz. 6 (video)

Kolejne spotkanie o Kościele. Padają tu trudne pytania - co my mamy z tego, że jesteśmy w Kościele? Jakie są zyski z bycia w Kościele? Co mi szkodzi, co pomaga? Na te pytania w kolejnym odcinku mamy odpowiedzi. Zapraszamy!czytaj całość »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna »
Pozycji: 978, strona 1 z 123

Subskrypcja RSS

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook