Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
SDM Pliszczyn 2017
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezu, Ty się tym - Esprit

Duchowość

Chory w moim domu
Ewelina Gładysz

Chory w moim domu

Choroby są. Zżerają ciało i zżerają duszę. Są też chorzy. A obok? Bliscy. Bliscy bezradni. Bliscy zmęczeni. Źli, zgorzkniali, pełni bólu wszelakiego. Bliscy. Ks. Jan Kaczkowski mówi o nich: z nimi się lepiej żyje i umiera!czytaj całość »

Obietnice Serca Jezusowego
ks. Leszek Poleszak SCJ

Obietnice Serca Jezusowego

Każda pobożność zawiera w sobie nadzieję odnowy i łaskę, która rozlewa się w serce człowieka, dając obietnicę zmiany i przyniesienia dobrych owoców. Trzeba przyznać, że kult Najświętszego Serca Jezusowego jest w tym względzie rzeczywiście wyjątkowy.czytaj całość »

Jezu, Ty się tym zajmij!
Przemysław Radzyński

Jezu, Ty się tym zajmij!

Zmiany w naszym życiu są motywujące, ale i stresujące. To co nowe i nieznane wywołuje w nas lęk i strach. Niezależnie od tego, czy to zmiany na lepsze czy gorsze, zawsze warto oddać je Jezusowi, żeby to On się nimi zajął!czytaj całość »

Jest taki dom. Daleko
Ewelina Gładysz

Jest taki dom. Daleko

Jej płyta mogłaby się nazywać „Wdzięczność”, ale się nie nazywa. Okazuje się, że „Skarb” to zupełnie inaczej, choć trochę tak samo. Antonina Krzysztoń ma dziś urodziny i zaprasza do wysłuchania nowych piosenek.czytaj całość »

Będę rakietonautą
Ewelina Gładysz

Będę rakietonautą

Kiedy są małe, mówimy im: możesz być tym, kim chcesz. Kiedy dorastają, zmieniamy zdanie: zostań lekarzem, adwokatem, no - możesz być też architektem. Za każdym razem zapominamy dodać: zostań zbawionym. Bądź niebianinem.czytaj całość »

Żywa Korona Maryi - Bądź nią i TY!
Redakcja Profeto

Żywa Korona Maryi - Bądź nią i TY!

2016 – 8 września – 2017 to rok Jubileuszu 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej koronami papieskimi. Miało to miejsce w 1717 r. Korony przesłał papież Klemens XI. Było to pierwsze w świecie takie wydarzenie poza Rzymem.czytaj całość »

Komunijny rachunek sumienia
Przemysław Radzyński

Komunijny rachunek sumienia

Pierwsza Komunia do dopiero początek. Ile z atmosfery święta tego pierwszego spotkania z Jezusem Eucharystycznym zostaje w czasie każdej kolejnej Mszy Świętej w naszym życiu? Są ludzie, którzy mają „swoją” ulubioną Mszę Św. Po prostu z różnych powodów wolą Eucharystię o konkretnej porze.czytaj całość »

Godziny dzielą nas od wyłączenia facebooka
Ewelina Gładysz

Godziny dzielą nas od wyłączenia facebooka

Sztaby kryzysowe, namioty, do których każdy będzie mógł przyjść, napisać coś na ścianie, nakleić zdjęcia swoje, znajomych. To tylko wizja pewnego kabaretu, ale... Umówmy się, nasze dzieci nie wyobrażają sobie dnia bez Internetu!czytaj całość »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna »
Pozycji: 414, strona 1 z 52

Subskrypcja RSS

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_