Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezu, Ty się tym - Esprit
Redakcja Profeto2017-01-20 11:32
Oddajemy 1% dla Oli! (video)

Oddajemy 1% dla Oli! (video)

Kochani! W minionym roku wielu z Was przekazało nam 1% podatku z nadzieją, że dobrze go wykorzystamy. Chcemy z serca Wam podziękować za ten odruch serca, bo dzięki Waszej ofiarności mogliśmy znacznie zwiększyć możliwości internetowej ambony, jaką jest Profeto.pl i rozwinąć naszą rozgłośnię!

Oddajemy 1% dla Oli! (video)

Przez dwa lata prosiliśmy Was o wsparcie w postaci 1%. Tym razem, postanowiliśmy poprosić Was o 1%, ale nie dla nas. Chcemy Was prosić, byście to przeznaczone co roku dla nas, oddali pewnej baśniowej dziewczynce, ba - dziewczynce wszystkich kolorów tęczy. To niesamowita piętnastolatka, która dzielnie wita każdy nowy dzień. Ta dziewczynka to Ola, która od 12 lat walczy z Zespołem Leigha, a każdy dzień może być dla niej ostatnim. Jest to bardzo niefajna choroba, której nie da się w żaden sposób obłaskawić. Ola potrzebuje naszej pomocy…

Ponieważ jest duża, z każdym rokiem trudniej zbiera się pieniądze, które potrzebne są, aby Jej życie mogło być choć ciut lepsze. Dlatego prosimy Was o to, aby ten 1% który przekazywaliście nam, w tym roku przekazać Oli. Podajemy Wam wszystkie dane i koniecznie dopiszcie CEL SZCZEGÓŁOWY - Dla Aleksandry Kuc. Możecie też poznać Olę. Wystarczy znaleźć Ją na facebooku, albo czytając komentarze Jej mamy na naszych profilach profetowych (wszak Ola z Mamą przyjaźnią się z całym zespołem Profeto). Warto poznać Olę, to cudowna dziewczynka mająca fantastyczną, wspaniałą Mamę.

NOWY KRS: 0000174486, cel szczegółowy: Dla Aleksandry Kuc

Reportaże o Oli:

http://profeto.pl/ewangelizacja/profetotv,11369.html

http://profeto.pl/ewangelizacja/profetotv,11530.html

 

Z wdzięcznością i błogosławieństwem +
ks. Michał Olszewski SCJ
dyrektor Grupy Medialnej Profeto

 

 

udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


Nikt nie skomentował jeszcze tego tekstu. Możesz jako pierwszy podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i przedstawić własne zdanie na temat.
Gorąco zachęcamy do udziału w dyskusji!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_