Kerygmat jest dla tych, którzy przeżywają doświadczenie ucisku, bólu, uciemiężenia, zniewolenia, nieszczęścia. Dla utrudzonych i obciążonych, dla potrzebujących pokrzepienia i odnowienia, dla niemających pokoju duszy i pokoju serca…

Bp Grzegorz Ryś

W Roku Miłosierdzia z błogosławieństwem Księdza Biskupa Grzegorza Rysia rozpoczynamy kolejny etap w naszym życiu – reaktywację – dlatego w tym szczególnym dla nas czasie: Roku Miłosierdzia, zapraszamy na Kerygmat Miłosierdzia na Barce.

Podczas rejsów wiślaną barką zaproszeni goście co miesiąc głosili chrześcijański kerygmat. Przepowiadali z mocą Boże Słowo. Mówili o tym, jak Bóg działa w ich życiu i jak może działać w życiu słuchaczy. Jak wielu z tych ostatnich spotkało dzięki temu Jezusa, wie tylko Bóg, ale pojawiły się liczne świadectwa o uzdrowieniach – zarówno duchowych, jak i fizycznych – które nastąpiły po udziale w ewangelizacyjnych rejsach.

________________________________________________

Transmisja w Radio Profeto.pl - włącz już teraz! 

________________________________________________

17 GRUDNIA 2015 – KS. BP GRZEGORZ RYŚ

Opatrznościowo Pan Bóg zaprosił nas do reaktywacji spotkań ewangelizacji na barce. W tym szczególnym dla nas czasie – Roku Miłosierdzia, który już za chwilę rozpoczniemy, bo 8 grudnia pragniemy zaprosić Ciebie Bracie i Siostro na spotkanie ewangelizacyjne na barce. Kerygmat Miłosierdzia na Barce będzie rozbrzmiewał na Krakowskich Bulwarach Wiślanych od 17 grudnia 2015. Kolejne spotkanie po reaktywacji rozpocznie się w czwartek 17 grudnia o godz. 19.00 na Barce Aquarius – niedaleko Jubilatu i mostu Dębnickiego. Biskup Grzegorz Ryś przeprowadzi nas przez pierwsze spotkanie.

Zapisy rozpoczniemy od 1 grudnia na stronie radia www.nowohuckie.pl, ilość miejsc ograniczona. Koszt uczestnictwa to 10 zł. Podczas pierwszego spotkania w Roku Miłosierdzia chcemy zaprezentować płytę z 24 konferencjami Ewangelizacji na Barce i na Bulwarowej. Prosimy o modlitwę w intencji kolejnych spotkań. Modlitwę za załogę Barki, za posługujących oraz ludzi, którzy będą uczestniczyć w spotkaniu. Transmisja spotkań w Radiu nowohuckie.PL

Patronat Honorowy: bp Grzegorz Ryś oraz Pallotyńska Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie.

Ks. Łukasz Gołaś SAC

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://nowohuckie.pl/kerygmat-milosierdzia-na-barce/