Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezus działa
Radek Kurpik2017-05-16 08:00
Dobro zawsze zwycięża

Dobro zawsze zwycięża

wtorek, Św. Andrzeja Boboli (16 maja), rok I, Ap 12,10-12a

I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym.

A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy!

 

Na wszystkich płaszczyznach naszego życia toczy się ciągła walka dobra ze złem. Ta walka jest długa, trudna, wymagająca ogromnej cierpliwości i wytrzymałości. Pewnie niejednokrotnie doświadczamy zwątpienia, czy prawda, sprawiedliwość, sumienność są rzeczywiście na tyle skuteczną bronią, by zło mogło zostać pokonane…

Właśnie w takich chwilach powinniśmy pamiętać te słowa: „teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego”. Tak, zbawcza moc Chrystusa zniszczyła moc Złego!

Niech ta prawda będzie dla nas źródłem potrzebnych sił do dawania świadectwa, że zawsze warto postawić na dobro. Każdy człowiek posiada zdolność czynienia dobra!

 

Przeczytaj również >>Smartfon z Jezusem<< - Eweliny Gładysz.

udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


Nikt nie skomentował jeszcze tego tekstu. Możesz jako pierwszy podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i przedstawić własne zdanie na temat.
Gorąco zachęcamy do udziału w dyskusji!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_