W wielu miejscach, gdzie na codzień gromadzą się wierni polskiego pochodzenia miało odbyć się mnóstwo spotkań ewangelizacyjnych, w których uczestniczyło w minionych dwóch latach kilkanaście tysięcy wiernych. W tym roku na Kongres zostali zaproszeni specjalni goście z Polski : Abp Grzegorz Ryś metropolita Łódzki, przewodniczący zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji, Antonim Tompolski, członek zespołu oraz szef Alfa Polska wraz z  małżonką oraz ks. Michał Olszewski, sercanin, rzecznik zespołu KEP.

Zanim Kongres został oficjalnie zamknięty, udało się przeprowadzić jedną serię rekolekcji wielkopostnych o spowiedzi, które wygłosił ks. Michał Olszewski SCJ, kilka kursów „Taste of Alfa” prowadzonych przez Państwa Tomolskich. Największym zainteresowaniem cieszyły się spotkania księdza arcybiskupa Grzegorza Rysia, na które przychodziło mnóstwo wiernych.

Stąd zapraszamy do wysłuchania kilku konferencji, m.in. ze spotkania z siostrami zakonnymi, uczniami i rodzicami szkół katolickich, bierzmowanymi czy ministrantami, które udało się zarejestrować. Cały materiał jest udostępniony poniżej!