Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezus leczy - eSPe

Patronaty

TU – TOTALNE UWIELBIENIE
Redakcja Profeto

TU – TOTALNE UWIELBIENIE

Mate.O/TU - to nowy projekt Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie napisał współczesne pieśni uwielbienia, które podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają ludzi do uwielbienia Chrystusa. Płyta Mate.O/TU pt. „Król Wszechświatów” ukaże się w czerwcu 2017 roku nakładem wydawnictwa Philadelphia Records.czytaj całość »

,,Z Maryją do zjednoczenia z Bogiem”
Redakcja Profeto

,,Z Maryją do zjednoczenia z Bogiem”

Serdecznie zapraszamy na XX już Dni Duchowości – coroczne sympozjum organizowane przez Karmelitański Instytut Duchowości w Krakowie. Ma ono charakter wykładów otwartych ożywionych częścią artystyczną. Jest to również okazja do zawierania nowych znajomości przy ciastku i kawie w dobrym duchowym klimacie.czytaj całość »

Konferencja - Rodzina wobec wyzwań współczesnego świata
Redakcja Profeto

Konferencja - Rodzina wobec wyzwań współczesnego świata

Chcemy pokazać piękno i wartość małżeństwa i rodziny, a w ten sposób wpisać się w owo głoszenie dobrej nowiny, o której mówi papież Franciszek. Ponadto nie tylko pragniemy mówić o rodzinie do rodzin, ale oddajemy głos samym małżonkom, którzy znaleźli się wśród prelegentów.czytaj całość »

Odkryj męski dekalog - przyjdź na spotkanie autorskie
Redakcja Profeto

Odkryj męski dekalog - przyjdź na spotkanie autorskie

Zapraszamy w sobotę 29 października w godzinach 14:00-15:30 na stoisko C3 Wydawnictwa Esprit. Promocja wyjątkowej książki: Męski dekalog, czyli, jak powstać z gleby. Spotkanie z Autorami: Ks. Michałem Olszewskim SCJ i Piotrem Zworskim.czytaj całość »

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie
Redakcja Profeto

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie pokaże przebojowe premiery 2016 roku. Do końca września zespoły oraz wykonawcy mogą zgłaszać swoje utwory do konkursu. W tym roku impreza będzie odbywać się od 18 do 20 listopada w Warszawie. Program wydarzenia przewiduje m.in. koncert uwielbieniowy zespołu New Day (Premiera 2015), występ Muodych Kotów (Debiut 2016) oraz Eucharystię i spotkanie Klubu Złotej 10 w Oratorium św. Jana Bosko na Pradze.czytaj całość »

„Ratunek” – Ninive wydaje nową płytę
Redakcja Profeto

„Ratunek” – Ninive wydaje nową płytę

Nieczęsto się zdarza, by w ciągu roku jeden zespół wydawał dwa studyjne albumy. Zespół Ninive po niespełna roku od wydania albumu „Nowe życie” zapowiada premierę kolejnego krążka. Będzie zatytułowany „Ratunek”.czytaj całość »

Projekt Miłosierdzie
Redakcja Profeto

Projekt Miłosierdzie

Znamy ich z pierwszych stron gazet, ekranów telewizyjnych bądź porywających kazań. Sławek Komuda spotkał się z nimi, by porozmawiać i posłuchać o Bożym Miłosierdziu. Jedni poznali Pana Boga przypadkiem, w życiu innych był On obecny od samego początku. Wszyscy zrozumieli jednak, że kluczowe w relacji z Nim są prawdziwe zaufanie i oddanie. Każda z tych historii to po prostu szczera opowieść o spotkaniach Boga i człowieka i efektach tych spotkań.czytaj całość »

Adwokat
Wojciech Łapiński

Adwokat

W „Adwokacie” Randy Singerowi udało się dokonać rzeczy niebanalnej- napisał on z wielką pasją powieść prawniczą oddającą ducha i atmosferę historycznego czasu akcji, intryguje zawiłością losów bohaterów oraz porywa żywym stylem i doskonałymi dialogami.czytaj całość »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna »
Pozycji: 64, strona 1 z 8

Subskrypcja RSS

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_