Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Nowenna Ryś
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezus działa
profeto.pl2013-02-26 01:56
Weekend z duchowością sercańską

Weekend z duchowością sercańską

14. marca to dzień urodzin o. Dehona - założyciela Sercanów. W tym dniu szczególnie prosimy Boga o nowe powołania do naszego Zgromadzenia. Ale nie tylko modlimy się ze zdwojoną siłą. Mamy też propozycję wspólnego spotkania...

W dniach od 8 do 10 marca, w Stadnikach k. Krakowa, odbędzie się „Weekend z duchowością sercańską” poświęcony duchowości i charyzmatowi sercańskiemu, a także temu, czym jest powołanie sercańskie. Skupienie związane jest z dniem 14. marca, czyli rocznicą urodzin Założyciela Sercanów – O. Leona Jana Dehona. Tegoroczny temat to: O. Dehon – zakochany w Bogu, zafascynowany człowiekiem, rozumiejący świat.

Będzie czas na Eucharystię, spowiedź św., dyskusję z księdzem, klerykami i innymi uczestnikami spotkania. Spotkanie poprowadzi ks. Damian Płatek scj ze Stadnik. 

Na spotkanie zaproszeni są uczniowie gimnazjów, szkół średnich i studenci

Skupienie rozpocznie się w piątek o godz. 18.00, zakończy zaś w niedzielę o godz. 13.00. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.

udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


Nikt nie skomentował jeszcze tego tekstu. Możesz jako pierwszy podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i przedstawić własne zdanie na temat.
Gorąco zachęcamy do udziału w dyskusji!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_