Pierwszy etap to rekolekcje, które poprowadzi bp Grzegorz Ryś. Następne dni to ewangelizacja na 5 scenach rozmieszczonych w różnych miejscach Krakowa. Ostatnim etapem będzie Festiwal Młodych.

Codziennie na antenie Radia Profeto zaczynamy porannym studiem o 8.30, później Jutrznia i konferencje. O 14.00 zawsze na żywo goście dnia i rozmowa z nimi. O 18.30 kolejne studio, konferencje wieczorne, koncerty, uwielbienie i zakończymy dzień ok. 21.30 studiem podsumowującym dzień.

Codziennie na portalu będziemy publikować relacje z każdego dnia, zdjęcia, filmy. Bądźcie więc z nami. Prosimy Was o modlitwę, gdyż dla Grupy Profeto to pierwsza tak wielka impreza. Mam nadzieję, że damy radę.

Wyzwań dużo. Tych logistycznych, dziennikarskich jak i finansowych. I choć zawsze trudno mi to przychodzi, to chciałbym Was prosić o jałmużnę na rzecz naszych działań. Jeśli mielibyście możliwość wesprzeć nas choć kilkoma złotymi, to będziemy Wam bardzo wdzięczni. Wpłat można dokonać TUTAJ!

Osobiście zapewniam Was o modlitwie i proszę, bądźcie z nami podczas tych dni! 

Z błogosławieństwem +

ks. Michał Olszewski SCJ

wraz z całym zespołem 

Szczegółowy program można znaleźć TUTAJ!

PROGRAM TRANSMISJI na stronie www.radioprofeto.pl

 

P.S. Kilka słów o ICE:

Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji (MCE/ICE2016) powstało z inicjatywy Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji pod kierunkiem bp. Grzegorza Rysia w porozumieniu z kard. Stanisławem Dziwiszem – Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016 i bp. Damianem Muskusem OFM – Koordynatorem Generalnym KO ŚDM Kraków 2016.

Celem głównym MCE/ICE2016 jest wsparcie działań ewangelizacyjnych prowadzonych w ramach ŚDM Kraków 2016 poprzez koordynację międzynarodowych ekip ewangelizacyjnych (ustalenie zasad współpracy w ramach MCE/ICE; zaproszenie i przyjmowanie zgłoszeń ekip ewangelizacyjnych z kraju i zagranicy; stworzenie zaplecza logistycznego i skoordynowanego programu ewangelizacyjnego).

Działalność MCE/ICE prowadzona będzie we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016 w terminie 19-31 lipca 2016r. (tydzień przed i podczas ŚDM) i obejmować będzie miasto Kraków w wyznaczonych do tego celu przestrzeniach publicznych.