Początek ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i słynnego "Credo" głoszonego w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ. Eucharystia z kazaniem, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zaczęły gromadzić tłumy ludzi. Z czasem spotkania te otrzymały nazwę "Serce w Serce z Jezusem", a ks. Michał wypracował formę, która pozwala na uczestnictwo w Eucharustii, wysłuchanie konferencji po mszy świętej oraz przeżycia nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. 

W tym roku duszpasterskim 2017/2018 chcemy Was zaprosić w dwa miejsca: Stadniki oraz Rzeszów. Ze względu na rozwój Grupy Profeto oraz wielu rekolekcyjnych wyjazdów ks. Michała i ks. Karola zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia spotkań do dwóch w miesiącu. Dla tych jednak, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach osobiście, proponujemy duchowy udział dzięki transmisjom LIVE w Radiu Profeto 92.1FM.

Wszystkich jednak, którzy mają możliwość dojechać na miejsce, czy to w pierwszy czwartek miesiąca do Rzeszowa (Parafia św. Jadwigi, ul. Rejtana, Rzeszów), czy też do Stadnik (wioska pomiędzy Gdowem a Dobczycami, 20 min z Wieliczki kierując się na Wiśniową i Dobczyce) to serdecznie Was do tego zachęcamy. Najbliższe spotkanie już w sobotę 27 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w Stadnikach oraz w czwartek 1 lutego 2018 r. w Rzeszowie. Więcej informacji w kalendarzu Grupy Profeto i na blogu Ks. Michała.