ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-01 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!

Pierwszy odcinek nowej serii - o wychowawcy.

Avatar

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-01 (audio)

Dowiesz się z nich jak pomagać, chronić i edukować. Wspólnie możemy podjąć działania, które przyczynią się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa!

"ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel" - Bądźcie z nami! Bądźmy świadomi!

Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Pozostaw odpowiedź

Powiązane artykuły

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E03 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E03
Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o prześladowaniach na tle religijnym. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek II - Prześladowanie i akty agresji wobec chrześcijan. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #5 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #5
Cykl audycji >>Busol@<< to przestrzeń, w której chcemy dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na to, jak kształtować młodego człowieka tak, aby jego życie było sensowne i przeżywane w pełni! Busola – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek V - Budowanie wartościowych postaw u dzieci. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #4 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #4
Cykl audycji >>Busol@<< to przestrzeń, w której chcemy dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na to, jak kształtować młodego człowieka tak, aby jego życie było sensowne i przeżywane w pełni!
Rodzina – wyzwania i szanse dzisiaj - 2019-11-30 (audio) Rodzina – wyzwania i szanse dzisiaj - 2019-11-30 (audio)
Jaka jest kondycja współczesnej rodziny? Jak funkcjonuje w otaczającym nas świecie i w Kościele? Jak może wyglądać jej przyszłość? Na te niełatwe pytania postara się poszukać odpowiedzi Piotr Patejuk w cyklu audycji "Rodzina - wyzwania i szanse dzisiaj" na antenie Radia Profeto!
ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-22 (audio) ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-22 (audio)
Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! Relacja nauczyciel - nauczyciel.
ŚwiadoMY Senior Jesienią - 2019-10-01 (audio) ŚwiadoMY Senior Jesienią - 2019-10-01 (audio)
Chciałbyś zatroszczyć się o bliskie Ci osoby w podeszłym wieku? A może sam jesteś seniorem?  Drugi odcinek. Rozmawiamy o bezpieczeństwie, o polepszeniu życia oraz aby nie dać się "zagonić w kozi róg wegetacji".