ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-06 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!

ŚwiadoMY wychowawca.

Avatar

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-06 (audio)

Dowiesz się z nich jak pomagać, chronić i edukować. Wspólnie możemy podjąć działania, które przyczynią się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa!

"ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel" - Bądźcie z nami! Bądźmy świadomi!

Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Pozostaw odpowiedź

Powiązane artykuły

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #15 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #15
Cykl audycji >>Busol@<< to przestrzeń, w której chcemy dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na to, jak kształtować młodego człowieka tak, aby jego życie było sensowne i przeżywane w pełni! Busola – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek XV - Seria poświęcona wychowawcom - wprowadzenie. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #8 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #8
Cykl audycji >>Busol@<< to przestrzeń, w której chcemy dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na to, jak kształtować młodego człowieka tak, aby jego życie było sensowne i przeżywane w pełni! Busola – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek VIII - Kreatywność- pasje, talenty, rozwój. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-12-17 (audio) ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-12-17 (audio)
Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! ŚwiadoMY ojciec.
ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-29 (audio) ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-29 (audio)
Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! Wychowawca w pracy z rodzicem.
ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-22 (audio) ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-22 (audio)
Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! Relacja nauczyciel - nauczyciel.
ŚwiadoMY Senior Jesienią - 2019-10-02 (audio) ŚwiadoMY Senior Jesienią - 2019-10-02 (audio)
Chciałbyś zatroszczyć się o bliskie Ci osoby w podeszłym wieku? A może sam jesteś seniorem?  Jak zadbać o siebie, aby być sprawnym zarówno fizycznie, jak i psychicznie - radzą państwo Ela, Ewa i Andrzej.