„Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które szukają motywacji, inspiracji i chcą się rozwijać. Każda z Was jest zaproszona i mile widziana. Spotkajmy się w kobiecym gronie w Tarnowie” – zapraszają organizatorzy konferencji „Woda, burza, ogień, perła na dnie, czyli o różnych obliczach kobiecości”, która odbędzie się 24 września w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00. Otworzy ją wykład „Oblicza samotności”. – Możemy być samotne na różnych płaszczyznach - w związku, w małżeństwie, w singielstwie, w pracy, nawet wśród ludzi… Porozmawiajmy o tym – zachęca autorka prelekcji Monika Chochla.
Justyna Kaczorowska, autorka wykładu „nieWOLA, przebuduj siebie na nowo” poszuka odpowiedzi na pytania: Co nie pozwala Ci pójść dalej? Dlaczego tak ciężko Ci odkryć Twoją “perłę na dnie”?

Sylwia Anderson-Hanney opowie o różnych obliczach macierzyństwa. – Nie zawsze macierzyństwo to zadbane matki i uśmiechnięte dzieci. Chociaż tak też bywa. Masz prawo czegoś nie wiedzieć i nie radzić sobie z tą nową życiową sytuacją – z macierzyństwem – zapowiada wykład prelegentka.

Konferencję zamknie Taisja Laudy. – Co to znaczy być spełnioną? Porozmawiamy o tym, kiedy kryzys może być szansą na rozwój i o tym, jak odważnie ruszyć w nieznaną drogę i poczuć się wreszcie spełnioną – brzmi zapowiedź wykładu „odWAŻNIE… w nowym stylu”.
Wstęp na konferencję jest wolny po zapisaniu się na stronie www.perlanadnie.pl.

Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Radia Profeto.