Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Jestem owcą
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Promocja Świąteczna

360 Sekund

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.4 (video)
profetoTV

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.4 (video)

Dzisiaj o owcy, która ma dobrego Pasterza, ma Pasterza, który jest miłosierny. On wie w jak wielką ciemność wpadamy po grzechu. On pragnie nas ratować z tego co złe. On okazuje nam serce! Ten Dobry Pasterz robi wszystko, by nas uratować!czytaj całość »

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.3 (video)
profetoTV

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.3 (video)

Dziś zapraszamy na trzeci odcinek rekolekcji adwentowych - Jestem owca! Konsekwencje grzechów - czym są? jak sobie z nimi poradzić? Czy Bóg daje nam do tego potrzebne narzędzia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym krótkim, sześciominutowym słowie rekolekcyjnym. Zapraszamy Was, Waszych bliskich i przyjaciół.czytaj całość »

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.2 (video)
profetoTV

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.2 (video)

Jestem owcą! To nasze kolejne spotkanie. Dziś o bezpiecznym miejscu. O miejscu, gdzie owca znajduje pasterza. Owca zabłąkana, owca stęskniona, owca zrozpaczona... Wróć do bacówki, wróć tam , gdzie czeka na Ciebie ktoś, kto miłuje miłością największą. Wróć do Pasterza.czytaj całość »

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.1 (video)
profetoTV

Jestem owcą! - Internetowe Rekolekcje Adwentowe cz.1 (video)

Pasterz - pilnuje, wypasa, chroni, prowadzi na pastwiska. Owca - idzie za swoim pasterzem, jest chroniona i czuje się bezpieczna. Jestem owcą - ja i Ty. Mam Pasterza, Ty też go masz. Jeśli zgubiłeś drogę - odnajdziesz ją, bo On na Ciebie czeka, a kiedy widzi, że nie potrafisz na nią powrócić, sam wraca po Ciebie. Jestem Owcą - to kolejne rekolekcje internetowe, na które zapraszamy właśnie Ciebie. Daj się zaprosić,pozwól wyprowadzić się na pastwisko. Jestem Owcą! - to pierwsze rozważanie adwentowych rekolekcji. Zapraszamy!czytaj całość »

Rekolekcyjna lista powiadomień. ZAPISZ SIĘ!
Redakcja Profeto

Rekolekcyjna lista powiadomień. ZAPISZ SIĘ!

Chcesz być na bieżąco oraz korzystać z wielu promocji na produkty w sklepie profeto.pl? Nic prostszego, dołącz do rekolekcyjnej listy mailingowej. Każdy kto się zapisze, na pewno nie przegapi żadnej z serii ani żadnego z odcinków. Zaufaj nam, nie będziesz otrzymywać od nas spamu, lecz tylko to, co związane z cyklami rekolekcyjnymi 360 i 180 Sekund produkowanymi przez Grupę Profeto!czytaj całość »

Jestem Owcą - Internetowe Rekolekcje Adwentowe, zapowiedź (video)
profetoTV

Jestem Owcą - Internetowe Rekolekcje Adwentowe, zapowiedź (video)

Pasterz - pilnuje, wypasa, chroni, prowadzi na pastwiska. Owca - idzie za swoim pasterzem, jest chroniona i czuje się bezpieczna. Jestem owcą - ja i Ty. Mam Pasterza , Ty też go masz. Jeśli zgubiłeś drogę - odnajdziesz, bo On na Ciebie czeka, a kiedy widzi, że nie potrafisz na nią powrócić, sam wraca po Ciebie. Jestem Owcą - to kolejne rekolekcje internetowe, na które zapraszamy właśnie Ciebie. Daj się zaprosić, daj wyprowadzić się na pastwisko.czytaj całość »

360 Sekund  - Rekolekcje dla małżeństw, Miłość 2 (video)
profetoTV

360 Sekund - Rekolekcje dla małżeństw, Miłość 2 (video)

Spotykamy się z "miłością" widzianą oczami konkretnego małżeństwa po raz drugi. To nie przypadkowo spotkani ludzie. To małżeństwo, które poznało się w przedszkolu. Dziś dokończą nam swoją historię, dziś usłyszymy, jak Pan Bóg działa w nich obojgu. Zapraszamy!czytaj całość »

360 Sekund  - Rekolekcje dla małżeństw, Miłość 1 (video)
profetoTV

360 Sekund - Rekolekcje dla małżeństw, Miłość 1 (video)

Dziś o miłości. Dziś o pierwszym spotkaniu, dziś o zapatrzeniu i trwaniu. Dziś o sakramencie , wierze i zaufaniu. Dziś o dwojgu . O Niej i o Nim. Razem wciąż . Razem z Bogiem. Zapraszamy to rekolekcje dla Was.czytaj całość »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna »
Pozycji: 205, strona 1 z 26

Subskrypcja RSS

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2016
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook