Newsletter

newsletter templates powered by FreshMail
Radio Profeto.pl Słowo na dziś Znajdź słowo
Rejestracja »
Jezu, Ty się tym - Esprit
ks. Zdzisław Pławecki SCJ2017-05-18 08:04
Wytrwać w miłości

Wytrwać w miłości

czwartek, 5 Niedziela Wielkanocy, rok I, J 15,9-11

Jezus powiedział do swoich uczniów: Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna.

Wytrwajcie w miłości mojej! Trwać w nieustannej świadomości bycia absolutnie ukochanym przez Boga i że nic tej miłości do mnie nie może zmienić, poza moim osobistym odrzuceniem jej. To wystarczy, by napełnić nieopisanym szczęściem moje i każde inne życie na ziemi. To szczęście jest naprawdę blisko, na wyciagnięcie ręki! Jest tylko jeden problem – to moje rozkołatane serce, które ciągle ma opory, by dać się przekonać o tej absolutnej miłości Boga. Jest jednak szansa na przekonanie go, to Duch Święty, który przybywa. Niech wzywanie Go nie schodzi z moich ust, by On mógł wprowadzić moje serce w serce Boga, uzdalniając do przyjęcia takiego doświadczenia pokoju, radości i miłości, jakiego nic i nikt inny dać nie może. 

 

Zobacz >>Aktualności<< Radia Profeto - bieżące informacje o audycjach i transmisjach na naszej antenie. 

udostępnij


Advertisement

Komentarze+ Dodaj komentarz


Nikt nie skomentował jeszcze tego tekstu. Możesz jako pierwszy podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i przedstawić własne zdanie na temat.
Gorąco zachęcamy do udziału w dyskusji!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook
 
_