Newsletter
Rejestracja »
 • Bliżej Nieba - Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014

  Od samego początku profeto.pl wpisało w swoją misję ewangelizacyjną rekolekcje internetowe. Przez cały rok możecie korzystać z serii 360 i 180 Sekund, które sprawiają, że setki tysięcy ludzi tworzy na naszym portalu wspólnotę Słowa. W najbliższy Adwent nie może być inaczej. czytaj więcej »

 • Tajemnice Miriam, 2014-11-09 (audio)

  Zapraszamy na archiwalną audycję ks. Michała Olszewskiego SCJ i ks. Łukasza Grzejdy SCJ z cyklu "Tajemnice Miriam". Tematem niedzielnego spotkania w falach radia Profeto.pl była tajemnica "Przemienienia na górze Tabor". Koniecznie posłuchajcie! czytaj więcej »

 • List przed Jubileuszem NSPJ

  Drodzy Bracia i Siostry! Drodzy Czciciele Najświętszego Serca Jezusowego! W wielu parafiach naszej ojczyzny rozpoczęła się 6 czerwca br. nowenna dziewięciu pierwszych piątków miesiąca jako przygotowanie do jubileuszu 250. rocznicy ustanowienia liturgicznego świę­ta Najświętszego Serca Pana Jezusa. czytaj więcej »

 • Baptysterium - Będziemy sądzeni w miłości (Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata) audio

  Jezus powiedział do swoich uczniów: Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec.
Łk 21, 5-11

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook