Newsletter
Rejestracja »
 • Testament duchowy Ojca Dehona

  Pozostawiam Wam skarb najcenniejszy - Najświętsze Serce Jezusa. Należy Ono do wszystkich, lecz szczególną miłością darzy Księży Jemu poświęconych, całkowicie oddanych Jego czci, miłości i wynagrodzeniu, którego żądał, jeżeli wierni pozostaną temu pięknemu powołaniu. czytaj więcej »

 • Lectio Divina na XXX Nd. Zw. (A)

  O ile łatwo jest jeszcze rozumem przyjąć, że Bóg kocha, to nasza kondycja emocjonalna i duchowa nieraz nie pozwala nam zaufać do końca tej Miłości. Bóg jest jednak cierpliwy i niezmienny w swojej decyzji miłowania. czytaj więcej »

 • Konferencja "Od dokumentu z Aparecidy do Evangelii Gaudium", Abp Jose Octavio Ruiz Arenas (audio)

  Sekretarz Papieskiej Rady ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji wskazał na kluczowe kierunki, jakie Kościołowi w Ameryce Łacińskiej wyznacza ten dokument, którego abp Bergoglio, wówczas metropolita Buenos Aires, był głównym redaktorem. Biskupi Ameryki Łacińskiej za kluczowe zobowiązania współczesnego Kościoła uznali m.in. opcję preferencyjną na rzecz ubogich, potrzebę nawrócenia pastoralnego i konieczność ciągłej misji. czytaj więcej »

 • 180 Sekund - Błogosławieni miłosierni (video)

  O szczęściu innym, niż niejednokrotnie pojmuje je świat. O szczęściu, które niesie Boże Miłosierdzie, a także drugi człowiek, który jest miłosierny względem bliźniego. Te 180 Sekund staje się zaproszeniem dla nas wszystkich, byśmy byli miłosierni! czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
Gdy idziesz do urzędu ze swym przeciwnikiem, staraj się w drodze dojść z nim do zgody, by cię nie pociągnął do sędziego; a sędzia przekazałby cię dozorcy, dozorca zaś wtrąciłby cię do więzienia.
Łk 12, 54-59

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook