Newsletter
Rejestracja »
 • Poszukiwanie boskości Jezusa

  Jezus przyszedł do swojego rodzinnego miasta. A towarzyszyli Mu Jego uczniowie. Gdy nadszedł szabat, zaczął nauczać w synagodze. A wielu przysłuchując się, pytano ze zdziwieniem: „Skąd On to ma? czytaj więcej »

 • Specjalista od kryzysu

  Kryzys jest rzeczywistością, która może dopaść nas na wielu różnych płaszczyznach. I kto by pomyślał, że dróg do przezwyciężenia tego typu sytuacji warto szukać w życiu i historii św. Jana Chrzciciela? czytaj więcej »

 • 360 Sekund - Miasto Bożej Obecności, 1 (video)

  Zapraszamy wakacyjnie na powtórkę rekolekcji, które głoszone były dokładnie rok temu. Dziś pierwszy odcinek. Bóg ukryty w znakach, na ulicach nowoczesnego miasta i przenikający naszą rzeczywistość. Pierwszy symbol, w którym odkrywamy Boga w Jego słowie. Bóg mówi do nas w nowoczesnym świecie. Zobacz, w jaki sposób! czytaj więcej »

 • Niebo z dźwięków

  „Znalazłam moje niebo na ziemi, albowiem niebem moim jest Bóg, a Bóg mieszka we mnie!” – te słowa bł. Elżbiety od Trójcy Świętej zainspirowały grupę ludzi, którzy w maju 2009 roku rozpoczęli muzyczną przygodę, która pod nazwą "Twoje Niebo" trwa do dziś. czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
«Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony».
Mk 6, 1-6

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook