Newsletter
Rejestracja »
 • 360 Sekund - Rekolekcje dla małżeństw, zapowiedź (video)

  Już dziś chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich, a w szczególności małżeństwa na kolejny rekolekcyjny cykl. Dlaczego w szczególności małżeństwa? Dlatego, że te spotkania rekolekcyjne głoszone będą przez małżeństwa i dla małżeństw. Ot i tyle! Nowy cykl czas rozpocząć. czytaj więcej »

 • Lekcja uwodzenia... Homilia na XXII Nd. Zw. (A)

  Wspólnie określiliśmy cel, wyjrzeliśmy przez okno, aby zobaczyć szlak wiodący nas na sam wierzchołek ośnieżonego szczytu, z którego zobaczyć można dolinę mlekiem i miodem płynącą. Zapewniał, że nie potrzebujemy żadnego ekwipunku, bo przecież wart jest robotnik swej strawy. czytaj więcej »

 • Sobotnie wspomnienia

  CRISTOTECA, - czyli świetna zabawa, ale bez żadnych wspomagaczy czy używek. Ekipa Profeto.pl bawiła się na chrześcijańskiej dyskotece, zorganizowanej w Warszawie 12 listopada 2013 r. Zapraszamy! Możecie i nas podglądnąć:) czytaj więcej »

 • Recenzja książki

  Głoszenie, uzdrawianie, uwalnianie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla kapłanów, ale jest dostępne również i dla świeckich osób. Właśnie ukazała się nowa książka ks. Michała Olszewskiego SCJ. czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
Zaprawdę powiadam wam: Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie.
Łk 4, 16-30

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook