Newsletter
Rejestracja »
 • Uwielbienie uwalnia serce

  W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2015 r., w Tarnowie – Mościcach w hali sportowej „Jaskółka” odbędzie się sesja formacyjna organizowana przez Wydział ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie. czytaj więcej »

 • 180 Sekund - Podróżnych w dom przyjąć (video)

  Dzisiejsze spotkanie to zaproszenie do tego, by być jak Jezus, by otworzyć serce i dom na tych, którzy chcą odpocząć w drodze. Dociera to do nas bardzo mocno w tych dniach, kiedy cała Polska pielgrzymuje na Jasną Górę i potrzebuje "dachu nad głową", ale rzecz jasna nie tylko. Zobaczcie sami! czytaj więcej »

 • Znajdź swój TALENT !

  Pielgrzymka Ludzi Biznesu. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców " Talent" po raz kolejny pielgrzymowało do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Po Mszy Świętej przedsiębiorcy oraz pracodawcy wraz z duszpasterzami, Księżmi Sercanami spotkali się, aby podzielić się doświadczeniem zawodowym. Zapraszamy, temat ważny, niecodzienny. czytaj więcej »

 • Radiowe wtorki - Grzegorz Mroczka nie żyje! (audio)

  Otrzymaliśmy wiadomość, że Grzegorz Mroczka nie żyje. W audycji Piotra Zworskiego opowiadał o tym, jak fajnie być blisko Boga. Żył cały czas ze świadomością, że w każdej chwili może odejść do Domu Ojcu. Posłuchajcie sami! Grzegorzu odpoczywaj w pokoju... czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
Albowiem współcierpieliście z uwięzionymi, z radością przyjęliście rabunek waszego mienia, wiedząc, że sami posiadacie majętność lepszą i trwałą.
Hbr 10, 32-39

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook