Newsletter
Rejestracja »
 • Bo dobra była pasterska samotność... IV Niedziela Wielkanocy (B)

  To zamykające się powieki, starte kolana i łokcie, to niejednokrotnie monotonia, nuda, zmęczenie i rygor, w końcu modlitwa... Wyczekujący świtu czas jest czasem owocnej samotności... Bez niej, nie będzie dobrego głosu, bez niej nie będzie dobrego słuchu, a w konsekwencji nie będzie dobrego pasterza. czytaj więcej »

 • Tobie oddaję się i poświęcam (13)

  Błogosławiona Maria od Bożego Serca żyła w latach 1863-1899. Należała do zgromadzenia sióstr Dobrego Pasterza. W klasztorze Dobrego Pasterza w Porto w Portugalii zajmowała się pracą opiekuńczo-wychowawczą, zwłaszcza nad ubogimi i zaniedbanymi dziewczętami. czytaj więcej »

 • 180 Sekund - Błogosławieni ubodzy w duchu... (video)

  To nasze kolejne spotkanie. Dziś o błogosławionych ubogich w duchu... Do kogo należy Królestwo Niebieskie? Co uszczęśliwia człowieka? Co staje się radością życia? Chcesz się dowiedzieć? Posłuchaj, zapraszamy! czytaj więcej »

 • Lekarz od cudów

  ​ To nie pobożna rodzina czy kościelne media okrzyknęły sprawę Adasia cudem. Zrobił to sam kardiochirurg, któremu dziecko zawdzięcza życie. To właśnie dlatego wywiad - rzeka z prof. Januszem Skalskim nosi tytuł „Mam odwagę mówić o cudzie”. czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce.
J 10, 11-18

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook