Newsletter
Rejestracja »
Radio Profeto.pl

Nasi partnerzy

 

 

 

 

Strapionych pocieszać (video)

Strapionych pocieszać (video)

Dziś kolejny odcinek katechez dla każdego - uczynek miłosierny - Strapionych pocieszać. Cóż to oznacza? Być, trwać, dać swoja obecność tym co potrzebują?Czy będąc wokół potrzebujących potrafimy dać im nadzieję? Posłuchajcie, zapraszamy! czytaj więcej »

Paczka szlachetna (foto)

Paczka szlachetna (foto)

– Od zawsze wsparcie innych było dla mnie ważnym aspektem. Wynika to z faktu, że sama pochodziłam z bardzo biednego domu, w którym często brakowało na podstawowe rzeczy takie jak jedzenie. Wtedy to właśnie przyjeżdżała do nas pani Ewa, która przywoziła „słoiki z jedzeniem i parę ubrań”. czytaj więcej »

Radiowe wtorki (audio)

Radiowe wtorki (audio)

W pewną sobotę w Nowym Sączu przy parafii oo. Jezuitów miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, w które zaangażowało się wiele osób, którym leży na sercu ewangelizacja. Wieczór chwały, bo o nim mowa, stał się wielkim uwielbieniem Pana Boga i okazją do zawiązania wspólnoty. Patronowało temu wydarzeniu Profeto.pl. Posłuchajcie retransmisji! czytaj więcej »

180 Sekund - Grzesznych napominać (video)

180 Sekund - Grzesznych napominać (video)

Poniedziałkowo zapraszamy na kolejną, krótką katechezę. Tym razem o uczynku - grzesznych upominać. Jaką przyjmujemy postawę wobec bliźnich? Jak postępujemy? Posłuchajmy i zastanówmy się. Zapraszamy! czytaj więcej »

« wróć do poprzednio oglądanej strony

Najnowsze audio zobacz więcej »

Najnowsze video zobacz więcej »

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook