Newsletter
Rejestracja »
 • Bóg nie umarł

  To tytuł filmu, który na początku marca wchodzi na ekrany polskich kin. Opowieść przywołuje racjonalne argumenty za istnieniem Boga, ale pokazuje też postawy świadków wiary. „Bóg nie umarł” to jeden z głośniejszych filmów religijny ostatnich lat. Kilka miesięcy temu był wielkim przebojem kinowym w USA, wyprzedzając takie hity jak „Samoloty 2” i oscarowy „Grand Budapest Hotel”. Po roku od rodzimej premiery wchodzi na ekrany polskich kin. czytaj więcej »

 • Mężczyzna - istota samotna

  W serii artykułów, dotyczącej duchowości, chciałbym napisać kilkanaście zdań o nas - facetach. Bo męska duchowość być może jest mniej skomplikowana niż kobieca, ale na pewno niemniej fascynująca. czytaj więcej »

 • Umrzeć z Miłości - Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2015, cz. 3 (video)

  To nasze trzecie spotkanie. Konfesjonał, słowa, grzechy, modlitwa, przebaczenie. Klękasz, stoisz, siedzisz..., przychodzisz zawsze do Chrystusa. Czy łatwo? Nie, z pewnością nie. Czy warto, z pewnością TAK! Zapraszamy, posłuchajcie! czytaj więcej »

 • Góra Przemienienia

  Po sześciu dniach Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i Jana i zaprowadził ich samych osobno na górę wysoką. Tam przemienił się wobec nich. Jego odzienie stało się lśniąco białe tak, jak żaden folusznik na ziemi wybielić nie zdoła. I ukazał się im Eliasz z Mojżeszem, którzy rozmawiali z Jezusem. czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
Będąc jeszcze młodym, zanim zacząłem podróżować, szukałem jawnie mądrości w modlitwie. U bram świątyni prosiłem o nią i aż do końca szukać jej będę.
Syr 51, 13-20

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook