Newsletter
Rejestracja »
 • 180 Sekund - Przykazania Kościelne, zapowiedź (video)

  Rozpoczynamy kolejną serię katechez ewangelizacyjnych na Profeto.pl z cyklu 180 Sekund. Po ośmiu błogosławieństwach przychodzi czas na przykazania kościelne, które w całości omówi dla nas ks. Michał Olszewski SCJ. Dzisiaj zapowiedź! czytaj więcej »

 • Asia Bibi – skazana za miłość

  „Ojcze Franciszku, to ja, twoja córka, Asia Bibi. Błagam cię: módl się za mnie, módl się o moje ocalenie i o moje uwolnienie. W tej chwili jedynie mogę powierzyć się Bogu, który jest Wszechmogący. czytaj więcej »

 • Po prostu wierzyć! (audio)

  Zapraszamy do radiowego archiwum.Podczas wtorkowej audycji gościem Eweliny Zamojskiej był ks. Michał Olszewski SCJ. Rozmowa skupiona była wokół Eucharystii. Zapraszamy Was na powtórkę bardzo żywej audycji, w której nie brak było trudnych pytań i wzruszających odpowiedzi. czytaj więcej »

 • 180 Sekund - Błogosławieni ciepiący prześladowanie (video)

  Dziś spotykamy się po raz ostatni z rozważaniami nt błogosławieństw. W tym odcinku usłyszymy o "błogosławionych cierpiących prześladowanie dla sprawiedliwości". Co to oznacza? Jaki wymiar ma to błogosławieństwo? Zapraszamy, posłuchajcie! czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
„Oto wyrzucam złe duchy i dokonuję uzdrowień dziś i jutro, a trzeciego dnia będę u kresu”.
Łk 13, 31-35

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook