Newsletter
Rejestracja »
 • Pogubieni

  Jezus podążył w stronę Tyru i Sydonu. A oto kobieta kananejska, wyszedłszy z tamtych okolic, wołała: Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida! Moja córka jest ciężko dręczona przez złego ducha. Lecz On nie odezwał się do niej ani słowem. czytaj więcej »

 • Bóg nie śpi!

  Rozmawiałem z ks. Tomaszem Kijowskim SDB, szefem biura prasowego Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Salezjanin uważa, że ŚDM jest przede wszystkim dla młodzieży znad Wisły, której dziś jest więcej w piątek w pubie niż w niedzielę w kościele. Ks. Kijowski ma nadzieję, że ŚDM stanie się impulsem dla młodych Polaków. O ten impuls postanowiłem zapytać Kubę Blycharza, 31-latka, który jest autorem oficjalnego hymnu ŚDM Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni”. Oto, co usłyszałem. czytaj więcej »

 • Przypomnienie

  Kiedy ludzie z tłumu zauważyli, że na brzegu jeziora nie ma Jezusa, a także Jego uczniów, wsiedli do łodzi, przybyli do Kafarnaum i tam Go szukali. Gdy zaś Go odnaleźli na przeciwległym brzegu, rzekli do Niego: ≪Rabbi, kiedy tu przybyłeś?≫ czytaj więcej »

 • Oczami dziecka... (18. Nd. Zw.)

  Oczy małego dziecka były zdolne zauważyć, że rodzice nie spożywają pełnych porcji, choć skrzętnie to przed nimi ukrywali. W blasku oliwnej świecy, dla tych niewinnych oczu, wszystko stawało się jasne. Rodzicielskiej miłości nie ukryła nawet najciemniejsza zasłona nocy... czytaj więcej »

Radio Profeto.pl
«Odwagi, Ja jestem, nie bójcie się».
Mt 14, 22-36

Nasi partnerzy

Copyright © Polska Prowincja Księży Najświętszego Serca Jezusowego 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook
facebook