30. Sercańskie Dni Młodych

Na samym początku wakacji organizujemy młodzieżowe święto radości. Będziemy w tym czasie odkrywać to, co w naszym życiu jest najważniejsze.

I choć poszukiwanie siebie jest zajęciem trudnym i czasochłonnym, to wciąż jest najciekawszym zadaniem w życiu, które może doprowadzić nas do pełni szczęścia. Idąc dalej, oczywiste jest, że to szczęście nie może pochodzić tylko z nas, ale przede wszystkim od TEGO, który powiedział o sobie „Jestem”.

Wśród codziennych spraw, które niosą często konfrontację ze sobą i drugim człowiekiem, warto, byśmy zwrócili uwagę na doświadczenie spotkania z Bogiem. Możemy to robić na wiele sposobów. Te sprawdzone z naszych dotychczasowych SDM-ów to spotkania z zaproszonymi gośćmi, którzy chcą podzielić się doświadczeniem słuchania Boga, to cały wachlarz działań warsztatowych, to koncerty i wreszcie zajęcia integracyjne, które są doskonałą okazją do kształtowania umiejętności tworzenia i dbania o wspólnotę.

Wszystko to niech będzie okazją do jeszcze silniejszego przeżycia wiary i spotkania się z TYM, który jest obecny we Mszy Świętej, Sakramencie Pojednania i Adoracji.

Zapraszamy na codzienne transmisje z tego wydarzenia. Szczegóły w ramówce.