SŁOWO WSPARCIA DLA KS. MICHAŁA

Niech Duch Święty umacnia Księdza niech na nowo wydarzą się Dzieje Apostolskie. Trwam w modlitwie🙏

Kinga Anna OV - 16.05.2024

Drogi Księże Michale, niech Cię Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromieni Swe oblicze nad Tobą, niech obdarza Cię łaską i niech Ci pokój da... Bóg stawia nas często w bardzo trudnych sytuacjach, ale z każdej, nawet najbardziej skomplikowanej potrafi wyprowadzać dobro... Wspieram modlitwą i dziękuję za ogrom dobra doświadczanego przez Ojca posługę i całej ekipy Radia Profeto.

Edyta - 16.05.2024

jestssmy z toba michalku slawka i tadeusz

slawka i tadeusz - 15.05.2024

Mon Pere, Zrozumiałem dopiero wczoraj, że Ksiądz jest uwięziony, rzadko śledzę polskie wiadomości. Nie rozumiem tego uporu, chociaż właściwie rozumiem, skąd to się bierze... Mon Pere, kieruję do Księdza wszystkie moje pozytywne myśli, regularnie modlę się za Księdza. Jestem pewien, że Najświętsze Serce Jezusa z Paray-le-Monial jest z Księdzem, dwie osoby z firma wyjeżdżają na początku czerwca na szkolenie do Paray, przekażę intencję za Księdza, którą Agata złoży u Świętej Małgorzaty Marii Alacoque. A kiedy wszystko się skończy, ponawiam moją propozycję towarzyszenia Księdzu do Paray-Le-Monial. Jeszcze raz, niech Najświętsze Serce Jezusa towarzyszy Księdzu w tych trudnych chwilach. Z całym moim przywiązaniem. Sylvain. FOI et ESPERANCE!

Sylvain L. - 13.05.2024

Wszystko mogę w Tym, który umacnia (...) wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy (...) we wszystkim odnoszę zwycięstwo, dzięki Temu, który nas umiłował.

ks. Tomek - 13.05.2024

Dobro zawsze zwycięża! Modlimy się za Księdza i to dzieło.

Ania z Krakowa - 12.05.2024

Otaczam modlitwą.

Michał W. - 11.05.2024

Drogi Księże Michale. Dziękuję za książki które Ksiądz napisał, a których mam wiele w swojej biblioteczce i do których wracam. Nie rozumiem niesprawiedliwości , której Ksiądz doświadcza. Będę wspierała Księdza codzienną modlitwą. Szczęść Boże.

Grażyna Kotowska - 10.05.2024

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz przemieni się w radość. Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę, i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać».

Jan - 10.05.2024

Nowenna do Ducha Świętego w Księdza intencjach i majowe nabożeństwa również!

Maria - 09.05.2024

SPRAWIEDLIWOŚĆ na tej Ziemi jest i będzie póki MY ŻYJEMY póki ISTNIEJEMY

PRAWDA i SPRAWIEDLIWOŚĆ - 09.05.2024

Księże Michale, jest sprawiedliwość jeszcze na tej Ziemi i to jest pocieszające dla nas wszystkich - mam nadzieję!

ewolina - 08.05.2024

MODLITWA modlitwą a tu TERAZ chodzi O MĄDROŚĆ i ODWAGĘ

POWAGA - 08.05.2024

Szczęść Boże. Brakuje słów.....na sytuację w jakiej znalazł się kapłan w cywilizowanej Europie! Księże Michale polecam Cię nieustannej opiece MB POCIESZYCIELCE STRAPIONYCH. DOBRY MIŁOSIERNY BOŻE WYLEJ ZDROJE ŁASK NA NIEWINNE SWE DZIECKO. Czekam na szybkie uwolnienie i tryumf prawdy. Otulam modlitwą księdza Michała i jego dzieła.

Urszula - 08.05.2024

Mądrość i ODWAGA tj. BOŻA powaga i nic z przypadku się nie zdarza i wydarza bo BÓG obdarza

Dary WIARY - 07.05.2024

Ks. Michale to był dla nas szok, dziękuję za ks posługę i dzieła które ks. tworzy ❤️ trwamy w modlitwie 🙏 🥰

Asia i Marcin z Kluczborka - 07.05.2024

Drogi Księże Michale! Dołączyłeś do zacnego grona "wybrańców" systemu marksistowsko-leninowskiego. Jak wiadomo w gronie tym znaleźli się bł. Stefan kard. Wyszyński, bł. ks. Jerzy Popiełuszko i wielu innych, których znający historię KK i PRL-u znają. Należy Ci się zatem szczególna modlitwa o siłę Wiary i szczęśliwe zakończenie Twojego prześladowania. Nie zapomnimy o Tobie! Niech Bóg na Cię w opiece...

Piotr - 07.05.2024

Myślę, że w Niebie wszyscy się cieszą, że tyle ludzi się modli w intencji Księdza. Ja też się modlę. Żałuję tylko, że musiał Ksiądz trafić do więzienia żebym z taką gorliwością się modliła za Księdza i za wszystkie dzieła których się Ksiądz podjął… Pozdrawiam

Monika - 07.05.2024

Ks.Michale, tyle osob dzisiaj cierpi, takie zbiorowe cierpienie za nawrocene wielu. Pro-lifers wiezieni za odmawianie modlitw przed budynkami aborcyjnymi, duchy ciemnosci sie wsciekaja, atakuja w sposob bezwzgledny, ale "Ktoz jak Bog!",. Sw Michal pokazal nam jak byc mocnym, jak walczyc dla Boga. Matka Boza wspomaga jak tylko moze, zyjemy z nadzieja i pokojem w sercu, i modlimy sie za tych ktorzy nie wiedza co czynia. "Ktoz jak Bog!".

Malgorzata - 07.05.2024

Drogi Ks. Michale wspieramy modlitwą.

Stadniczanie - 06.05.2024

Strona 1 z 18