SŁOWO WSPARCIA DLA KS. MICHAŁA

Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij Amen Rozaniec czyni cuda 🙏📿❤❤❤☘☘☘

Anna - 24.05.2024

Ks. Michale, niech Ci Bóg błogosławi w 15 rocznicę Twoich święceń kapłańskich. Niech da Ci siły przetrwać to ciężkie doświadczenie i niech wyda ono wiele dobrych owoców, zarówno w Twoim życiu, jak i Polaków ( niech przejrzą na oczy i zobaczą, kto jest kim). Pozdrawiam i modlę się o jak najszybsze zakończenie tej koszmarnej sytuacji.

Małgosia - 23.05.2024

Księże Michale obchodzisz dziś 15 rocznicę swoich święceń kapłańskich w tak niezasłużonym miejscu, niech Pan Jezus Najwyższy Kapłan obdarzy Cię Błogosławieństwem , Miłością , Radością i Pocieszeniem w tych trudnych chwilach , niech smutek i niesprawiedliwość zamieni Ci w Pokój , niech Duch Św. napełnia Cię Swoją Radością każdego dnia, niech Rozpromienia Światłością Twoją duszę da Ci cierpliwość i radość z tego cierpienia , niech Matka Najświętsza wyprasza Łaski dla Ciebie i wszystkich którzy cierpią wraz z Tobą. Pokój i Dobro, z tej niesprawiedliwości musi wyjść Dobro. Jezus zawsze Zwycięża. Jest naszą Prawdą . Drogą i Życiem nigdy nas nie opuści nawet w takim miejscu, taka jest nasza Wiara , Wiara , z której czerpiemy Moc , Radość i Nadzieję , Nadzieję na lepsze jutro , gdy przyjdzie czas Zwycięstwa. Pamiętam o Tobie Księże Michale na modlitwie , myślami jestem blisko , będę wspierać i czuwać , bo niesprawiedliwość nie jest mi obca i wiem jak boli serce, ale wszystko dla Miłości naszego Pana. Wszystko minie i o poranku wzejdzie Światłość i Słońce rozjaśni radość z naszego cierpienia. Serdecznie Pozdrawiam.

Jadwiga z Cieszyna - 23.05.2024

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Brakuje księdza w ,,Jednym słowie". Wspieramy modlitwą. Myślę ,że idzie wielkie DOBRO opakowane jest chwilowo w trud i odosobnienie. My murem za księdzem.Kiedyś te polityczne igrzyska się skończą.Niech Bóg błogosławi księdza,a Maryja otacza swoim płaszczem. Z Panem Bogiem

Dorota słuchaczka ,,Jedno słowo" - 23.05.2024

W Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana szczególnie mocno pamiętam o Księdzu . Księże Michale rozpoczynam też 30 - dniowe Nabożeństwo ku czci św. Józefa.Szczęść Boże!

Maria - 23.05.2024

Księże Michale z codzienną wierną modlitwą i wiarą w to że Pan Bóg z najgorszej sytuacji może wyprowadzić dobro... Mocy Ducha Świętego na ten czas!

Maria - 23.05.2024

Pozdrawiam księdza serdecznie i otaczam modlitwą. To niesprawiedliwe co księdzu robią...

Bogdan ze Słupska - 22.05.2024

Wspieramy Ciebie księże Michale. Niech Bóg Cię błogosławi

Bogusia i Janusz z Lublina - 22.05.2024

Ks.Michale pamiętamy i otulamy nieustanną modlitwą w ramach margaretki.

Ilona Bożek - 22.05.2024

Ojcze Michale jestesmy modlitwa z ojcem. Napeno nie jednego ojciec nawruci w tym wiezieniu. Niech Bog ma ojca w opiece.

Wojtek Skobel - 21.05.2024

Dziś, w jednej z gdyńskich parafii, została odprawiona Msza Święta w intencji ks. Michała, o wsparcie Boże i potrzebne łaski. Niech słowa z dzisiejszego psalmu responsoryjnego będą wsparciem dla Ciebie, Szanowny Księże Michale "Zaufaj Panu, a On Cię podtrzyma". Niech Pan Bóg Ci błogosławi...

Darek, Gdynia - 21.05.2024

Czcigodny Księże Michale, dziękuję Panu Bogu za wygłoszone w tym roku przez Księdza rekolekcje wielkopostne na Poczekajce. Dziękuję za podkreślenie wielkiej wartości czynu miłosierdzia - cedaki. To słowo pozostanie w moim sercu na długo. Bóg zapłać za te przepiękne rekolekcje w naszym kościele na Poczekajce. Niech Miłosierny Pan ma Księdza w swojej opiece, życzę z serca wiele odwagi i wytrwałości, nadziei i wszelkich łask z Nieba. Pamiętam w modlitwie.

Olga I - 21.05.2024

Ks. Michale, przekazuję słowa nadziei , wiary, że znajdzie się sprawiedliwy sędzia... Z Panem Bogiem

Antek - 20.05.2024

Kochany Księże Michale, niech Jezus Cię umacnia i ukazuje sens tych wydarzeń, bo to przełomowe wydarzenie dla Kościoła w Polsce. Modlę się za Ciebie i polecam Matce Bożej na Jasnej Górze, prosząc o wytrwanie i byś w tym doświadczeniu był jak Jezus, by nieprzyjaciel nic nie mógł uszczknąć dla siebie. I by to szybko się skończyło. Niech Bóg zwycięża w każdej chwili

Asia - 19.05.2024

Niech Duch Święty umacnia Księdza niech na nowo wydarzą się Dzieje Apostolskie. Trwam w modlitwie🙏

Kinga Anna OV - 16.05.2024

Drogi Księże Michale, niech Cię Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromieni Swe oblicze nad Tobą, niech obdarza Cię łaską i niech Ci pokój da... Bóg stawia nas często w bardzo trudnych sytuacjach, ale z każdej, nawet najbardziej skomplikowanej potrafi wyprowadzać dobro... Wspieram modlitwą i dziękuję za ogrom dobra doświadczanego przez Ojca posługę i całej ekipy Radia Profeto.

Edyta - 16.05.2024

jestssmy z toba michalku slawka i tadeusz

slawka i tadeusz - 15.05.2024

Mon Pere, Zrozumiałem dopiero wczoraj, że Ksiądz jest uwięziony, rzadko śledzę polskie wiadomości. Nie rozumiem tego uporu, chociaż właściwie rozumiem, skąd to się bierze... Mon Pere, kieruję do Księdza wszystkie moje pozytywne myśli, regularnie modlę się za Księdza. Jestem pewien, że Najświętsze Serce Jezusa z Paray-le-Monial jest z Księdzem, dwie osoby z firma wyjeżdżają na początku czerwca na szkolenie do Paray, przekażę intencję za Księdza, którą Agata złoży u Świętej Małgorzaty Marii Alacoque. A kiedy wszystko się skończy, ponawiam moją propozycję towarzyszenia Księdzu do Paray-Le-Monial. Jeszcze raz, niech Najświętsze Serce Jezusa towarzyszy Księdzu w tych trudnych chwilach. Z całym moim przywiązaniem. Sylvain. FOI et ESPERANCE!

Sylvain L. - 13.05.2024

Wszystko mogę w Tym, który umacnia (...) wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy (...) we wszystkim odnoszę zwycięstwo, dzięki Temu, który nas umiłował.

ks. Tomek - 13.05.2024

Dobro zawsze zwycięża! Modlimy się za Księdza i to dzieło.

Ania z Krakowa - 12.05.2024

Strona 3 z 21