SŁOWO WSPARCIA DLA KS. MICHAŁA

PRAWDA nie ma co zwyciężać prawda jest PRAWDĄ

PRAWDA - 29.05.2024

Od lat słucham kazań księdza Michała, to święty kapłan.

Sylwia - 29.05.2024

Łaska i pokój od Pana naszego! Życzę dużo sił aby przetrwać ten trudny okres, oraz wzrostu duchowego, nic nie dzieje się przez przypadek - niech Pan Bóg Księdzu błogosławi! Proszę też w pokorze przyjąć, że jest dla mnie nie pojętym jak można trzymać z politykami, aby robić jakiekolwiek dobro. Mnie to gorszy i to bardzo. Dobro zawsze wypływa od Pana Boga, a każde trzymanie się polityków dzieli Kościół za który nasz Mistrz z Nazaretu przelał swoją drogocenna krew. Gdzie w Biblii Pan Jezus i nasz Mesjasz współdziałał z politykami. Myślę, że uwikłano Księdza i że z tego wszystkiego Pan Bóg wyprowadzi dobro, czego szczerze życzę. Jako chrześcijan praktykujący nawet miałbym ochotę Księdza odwiedzić :) Dzisiaj pomodlę się za Księdza.

Adalbert - 28.05.2024

Księże Michale, życzę nadziei, sił, obfitego błogosławieństwa Pana Jezusa i czułej pociechy od Matki Bożej. Bóg zwycięży!

Agnieszka - 28.05.2024

Drogi więźniu... Zawsze Intencje Odwagi Błogosławieństwa Radości Opieki Działaj Odważnie Czerpiąc Energię Lojalność Inspirację

Michał A. - 28.05.2024

Ufamy, że Pan pomaga odnaleźć się w każdej sytuacji. Polecam Księdza wstawiennictwu św. Tytusa Brandsma.

Łukasz Ruda - 28.05.2024

Ufam, że Księdza ofiara jest częścią wołania: "Niech stąpi Duch Twój. Niech stąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi." Pamiętam o Księdzu w modlitwie.

Barbara - 27.05.2024

Kiedy robimy cos dobrego, to szybko jest to niszczone. Wspolczuje.

- 26.05.2024

Dziś Dzień Matki. Modlę się za niesprawiedliwie uwięzionego naszego księdza. Politycy w nagonce na przeciwników politycznych jak widać przekraczają wszelkie granice, nie tylko prawa, bo ono w naszej Ojczyźnie już nie obowiązuje, skoro prokuratura i sądy działają na polityczne zamówienie. Jestem lekarzem, wraz z całym zespołem modlę się codziennie o łaskę siły dla naszego księdza, aby dobry Bóg pomógł mu wytrwać w tej kuriozalnej, ale po ludzku przerażającej sytuacji. Dziś szczególnie modlimy się też za rodzinę naszego księdza. Maryjo miej w opiece naszą Ojczyznę!

Sebastian z Pomorza - 26.05.2024

Prawda zwycięży +

Krzysztof - 26.05.2024

Kolejne kalumnie wylewają na Ks Michała, nie mają umiaru. Nie wierzę w te taśmy, tyle szczegółów jak to wymyslili? Ksiądz nie mógł się tak dogadywać, jakże to tak brać udział w takim procederze. Kościół nigdy tak nie robi, jest czysty jak Dziewica i to widzą jego Dzieci. Tryumfu prawdy!!! Prawda Was Wyzwoli!

Marek - 26.05.2024

Drogi Księże Michale! Dołączam do modlitw za księdza i jego współpracowników. Siły, wytrwałości, sercem jestem z Tobą. Od kiedy dowiedziałem się o sprawie słucham radia Profeto, udostępniam go innym, słucham konferencji Księdza. Taki "uboczny" skutek mają też działania prokuratury bodnarowskiej. Pan Bóg ma swoje sposoby na ewangelizację. Dzis dowiedziałem się z Xa od mec. Wąsowskiego o szykanach ze strony innych osadzonych w areszcie. "Ojcze, wybacz im bo nie wiedzą co czynią..."

Grzegorz - 25.05.2024

Księże Michale, zawsze intencje odwagi, błogosławieństwa, radości, opieki. Działaj odważnie, czerpiąc energię, lojalność i inspirację.

Zbigniew - 25.05.2024

niech Ci którzy chcieli służyc więźniom i ofiarom przestępstw pracują na chwałę Bożą a nie przebywają w odosobnieniu

Staszek - 24.05.2024

niech Ci którzy chcieli służyc więźniom i ofiarom przestępstw pracują na chwałę Bożą a nie przebywają w odosobnieniu

Staszek - 24.05.2024

pamiętamy w modlitwie

- 24.05.2024

Księże Michale, jest Ksiądz początkiem.nawrócenia mojego chłopaka i mojego nawrócenia na nowo. Od grudniowych rekolekcji u Saletynów mój chłopak zaczął chodzić razem ze mną w niedziele na mszę świętą. 11 grudnia byliśmy na rozmowie u księdza w naszej parafii, który zalecił, by Oskar zaczął chodzić do kościoła, bo nie ma innej drogi dla naszej wspólnej przyszłości. Wtedy prawie się pokłóciliśmy, bo obudził się w nim wewnętrzny bunt. Kilka dni później wyskoczył mi na strone głównej fejsbuka post o Księdza rekolekcjach na Włochach (od lat chciałam pojechać na rekolekcje, gdzie Ksiądz głosi, ale nigdy nie miałam sposobności). A tutaj parafia bardzo blisko zamieszkania Oskara Rekolekcje zaczęły się 17 grudnia. Poszedł ze mną we wszystkie dni (w ostatni dzień rekolekcji wypadały jego urodziny). Od momentu tych rekolekcji zaczęło się jego nawrócenie. W ten niecały tydzień (od 11 do 17 grudnia) nastąpiła diametralna zmiana w jego sercu i podejściu. Nie tylko zaczęliśmy wspólnie uczestniczyć we mszy świętej, ale też zaczęliśmy słuchać Księdza konferencji, rozmawiać o Bogu, a teraz dzięki temu, że Oskar się nawraca i pdczuwa bardzo mocno działanie Pana Boga, mnie zaczyna ciągnąć w górę. Pan Bóg działa bardzo widocznie w nas obojgu, a to wszystko za sprawą wspomnianych rekolekcji. Oskar jest teraz żywym dowodem na to, że słowa "proście o co chcecie, a będzie Wam dane" są prawdziwe. Jesteśmy Księdzu bardzo wdzięczni za to, że Ksiądz jest, że Ksiądz głosi, że od "Kochani" rozpoczynającego kazanie mamy uśmiech na twarzy, bo jest Ksiądz tak przepełniony Bogiem. Gdyby wszyscy księża szli w Księdza ślady, to świat i Kościół byłby lepszy. Nie możemy się doczekać aż wreszcie Księdza wypuszczą. Bardzo chcielibyśmy spotkać się z księdzem na żywo na rozmowę, modlitwę i spowiedź generalną.

Agnieszka i Oskar - 24.05.2024

Boże, miej w opiece ks. Michała

Monika - 24.05.2024

Drogi Bracie, nasze drogi złączyły się w duszpasterstwie młodzieży. Dziękuję Ci za Twoje świadectwo wtedy i teraz. Pamiętam o Tobie w modlitwie - „Bądź odpory, jak uderzone kowadło”.

Ks. Janusz Wilk, diec. legnicka - 24.05.2024

Drogi Księże Michale. Jestem z Tobą i wielu parafian z Chrystusa Króla z Radomia pamięta o Tobie i modli się za Ciebie. Któż jak Bóg!

ks. Marcin - 24.05.2024

Strona 2 z 21