Tegoroczne czerwcowe rekolekcje przygotowane przez Profeto zatytułowano „Serce Jezusa”. – Te rekolekcje mają być drogowskazem, jak zanurzyć się w Sercu Pana, zwłaszcza wtedy, gdy jest nam ciężko w życiu – mówi Ewelina Zamojska. – Rozważając tajemnice Bożego Serca, osoby duchowne i świeckie w kolejnych odcinkach odpowiedzą na pytania: co znaczy, że Serce Jezusa jest dla nas pełne miłości? Jak miłość Boża wpływa na nasze życie i jak dzielić się nią z innymi? – dodaje redaktor naczelna portalu profeto.pl. 

Odcinki rekolekcji „Serce Jezusa” będą ukazywały się od 3 do 28 czerwca w kolejne czwartki i poniedziałki miesiąca na portalu profeto.pl i emitowane w Radiu Profeto. Zainteresowani mogą zostawić swojego maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

„360 sekund” to jeden z popularnych cykli rekolekcyjnych prowadzonych przez Profeto od powstania w 2012 r. To zwykle seria tematyczna zamykająca się w kilku odcinkach trwających ok. 6 minut. Rekolekcje w ramach cyklu „360 sekund” na Profeto prowadzili m.in. bp Artur Ważny, ks. Michał Olszewski SCJ, o. Michał Legan OSSPE, ks. Wojciech Węgrzyniak, ks. Eugeniusz Ploch, ks. Andrzej Gołębiowski SDB, Natalia Niemen, Małgorzata Terlikowska, s. Teresa Pawlak ZSAPU, s. Anna Bałchan SMI.