Debiutanci muzyki chrześcijańskiej poszukiwani

„Szukamy nowych i dobrych wykonawców, którzy będą mieli szansę stać się Debiutem. Dlatego do 18 września 2022 roku przyjmujemy zgłoszenia od zespołów i wykonawców chętnych do udziału w konkursie Debiuty. W tym roku będzie to wyjątkowa – XI edycja koncertu. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie już 23 października w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce" w Warszawie” – informują organizatorzy.
– Spośród zakwalifikowanych wykonawców trzech najciekawszych zostanie wybranych poprzez głosowanie. Laureatów konkursu wytypuje grono dziennikarzy i producentów muzycznych. Zgłoszone utwory mają szansę znaleźć się też w poczekalni do LISTY Z MOCĄ – zapowiada Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania.

Informacje o festiwalu i zgłoszeniach można znaleźć na patronite.pl/chrzescijanskiegranie 

Warunki wstępnej kwalifikacji:
– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania),
– min. 3 nagrania w jakości studyjnej,
– autorski repertuar – zespół nie większy niż 7 osób,
– wsparcie promocyjne na fb i www konkursu,
– wykonawca/ zespół powinien pochodzić z tradycji katolickiej,
– w warstwie słownej przekaz chrześcijański.

Co zgłoszenie musi zawierać:
– krótki opis zespołu,
– min. 3 profesjonalne utwory w mp3,
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości,
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku (uwaga! załączniki muszą mieć poniżej 20 MB) Wysłany wetransferem na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com.

Koncert Debiuty 2022 odbędzie się w ramach festiwalu Chrześcijańskie Granie już 23 października w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" i Agencję Koncertową "PROTOCULTURE". Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Let Him Run, Mocni w Wierze, Iwona Janicka, zespół Jedno oraz Soudarion.

Profeto patronuje konkursowi „Debiuty”.