Droga Lwa – 15–17 lipca 2022

Droga Lwa to intensywne, trzydniowe ćwiczenia duchowe, osobowe i fizyczne dla mężczyzn, które odbędą się w dniach 15–17 lipca w Warszawie.

W trakcie tych dni podczas warsztatów, konferencji, modlitwy i Eucharystii poruszymy tematy, takie jak:
• powołanie i misja,
• nieczystość,
• zranienia i fałszywe przekonania,
• dynamika działania,
• emocje i pragnienia,
• słowo Boże

Drogę Lwa prowadzi Droga Odważnych – katolicki ruch formacyjny dla mężczyzn, działający z asystencją pastoralną braci kapucynów, którego charyzmatem jest formacja mężczyzn na Bożych przywódców zgodnie z ideałem: miłość, służba i formacja.

 

Wśród mówców:

Mariusz Marcinkowski – mąż, ojciec, trener rozwoju osobistego, certyfikowany mówca, trener i coach Maxwell Leadership Certified Team, teolog. Ponad 10-letnie doświadczenie trenerskie i mentorskie. Lider główny Drogi Odważnych.

Dawid Gacek – mąż, ojciec, przeszło 10 lat zapala miłością do Bum Bum Rurek na szkoleniach, warsztatach i happeningach. Przeszkolił w tym czasie ponad 3000 nauczycieli. Lider Drogi Odważnych.

Paweł Bodzon – mąż, ojciec, absolwent Psychologii i Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktykę psychologiczną odbywał w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale zamkniętym psychiatrycznym dla dzieci w Józefowie. Lider Drogi Odważnych.

br. Adam Zwierz OFMCap – Kapucyn, odpowiedzialny za formację postulantów. Misjonarz. Spowiednik. Asystent kościelny Drogi Odważnych.

 

Gdzie i kiedy?

Droga Lwa odbędzie się od 15 do 17 lipca w Warszawie (dolny kościół parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 101).

 

Wydarzenia poprzedzające

Do Drogi Lwa przygotowujemy się przez serię webinarów:
1. I jak tu się nie wkur..zać, czyli EMOCJE W ŻYCIU MĘŻCZYZNY
2. Gdzie tak pędzisz, czyli JAK SKUTECZNIE PLANOWAĆ I ZARZĄDZAĆ CZASEM
3. Między młotem a kowadłem, czyli JAK PODEJMOWAĆ WŁAŚCIWE DECYZJE
4. Ekstremalne Przywództwo, czyli JAK ZOSTAĆ BOŻYM PRZYWÓDCĄ W DOMU, PRACY, WSPÓLNOCIE

Szczegóły i zapisy na drogalwa.pl