Kościół wie, że jego pierwszym zadaniem, przede wszystkim w takim momencie, jak obecnie, pełnym wielkich nadziei i silnych przeciwieństw, jest wprowadzenie wszystkich w wielką tajemnicę miłosierdzia Boga, kontemplując oblicze Chrystusa. (Papież Franciszek)

 

Kochani Profetowicze!

Jezus, który rodzi się dla nas, ma miłosierne oblicze! Ten rok, w którym przychodzi nam przeżywać Boże Narodzenie, jest o tyle szczególny, że ciągle jeszcze żyjemy Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia. To właśnie w przyjściu Jezusa na ziemię realizuje się marzenie papieża Franciszka z Roku Miłosierdzia, by każdy człowiek XXI wieku spotkał się z miłosiernym obliczem Ojca. To oblicze dzisiaj objawia się w Nowonarodzonym.

Pragnę Wam życzyć wraz z całym zespołem zaangażowanym w działalność Grupy Medialnej Profeto, byście wraz ze swoimi bliskimi spotkali się z tym miłosiernym obliczem, przychodząc do żłóbka Eucharystii. Chcę też podziękować za każde Wasze wsparcie i po prostu za to, że jesteście z nami! Na tegoroczne świętowanie niech Wam Bóg błogosławi!

ks. Michał Olszewski SCJ

wraz z całą Grupą Profeto