Za nami V Festiwal Chrześcijańskie Granie, który od 27 do 28 listopada odbywał się na warszawskich Bielanach w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce! Znamy tych, którzy zostali nagrodzeni. Główną nagrodę Koncertu Premiery 2015 – „Złoty Krążek” otrzymał New Day za utwór „Pod Prąd”. Zespół zgarnął również  statuetkę ufundowaną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz 30 godzin w studiu nagraniowym Niepodległości 159. W konkursie o miano Premiery Roku walczyły zespoły: Arkadiox. Kuba BartczakAlbo i NieEl Camino i New Day. - podaje serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

W ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie zostały przyznane nagrody BeneDeo za najlepszy teledysk. Zwycięzcami konkursu zostały: Ninive za klip „Wyciągasz rękę” (nagroda publiczności) oraz Zetaigreka/Wyrwani z Niewoli – „Iskierka”(nagroda jury). Dowiedzieliśmy się także o pierwszym zespole, który zagości w Dobrym Miejscu podczas Debiutów 2016.

Serwis www.chrzescijanskiegranie.pl zaprosił do konkursu zespół Dobre Ludzie.

Na program V Festiwalu Chrześcijańskie Granie poza Koncertem Premiery złożyło się Uwielbienie z zespołem 33, Salon Festiwalowy, Eucharystia oraz występ Debiutu 2015 – zespołu Soudarion.