Konferencja „Król pragnie twego piękna”

W 2019 roku miała miejsce konferencja dla kobiet "Szczęśliwa ta, która uwierzyła" organizowana przez Monikę Szymaszek, autorkę bloga Bogiem Silne. Pozytywne reakcje uczestniczek utwierdziły Ewelinę Salnik i Paulinę Kawę-Ziębę, by organizować więcej takich wydarzeń, stąd pomysł na tegoroczną konferencję zatytułowaną „Król pragnie twego piękna”.

– Jesteśmy kobietami, które pragną rozwoju poprzez realne zmiany w naszym życiu, środowisku, kraju i na ziemi. Nie zaspokajają nas słowa bez pokrycia, dlatego plany, marzenia i wizje przekuwamy na działanie. Wierzymy, że wszystko jest możliwe i coraz częściej widzimy, jak to, co pozornie niemożliwe, staje się rzeczywistością w życiu każdej z nas – piszą o sobie organizatorki konferencji. – Tworzymy kulturę kobiet silnych, pełnych wiary i odwagi. Kobiet, świadomych swojego piękna i potencjału, zdolnych zarządzać nim dla siebie i świata. Czujemy się odpowiedzialne za ziemię, na której żyjemy, środowiska, w których przebywamy… chcemy być wzorem i inspiracją dla innych ludzi, szczególnie pokolenia młodych. Podejmujemy liczne działania, by naszym życiem zanosić wartość dla społeczeństwa, kultury i innych przestrzeni publicznych – czytamy na stronie krolpragnietwegopiekna.pl.

15 maja w Warszawie spotkają się prelegentki i prowadzące warsztaty, a dzięki transmisji w konferencji będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany. Prelekcje wygłoszą: dr Anna Saj, Małgorzata Dąbrowska, Magdalena Jeleń, Marta Miłuńska, Anna Weigl, Ewelina Salnik. A warsztaty poprowadzą: Joanna Jóźwiak, Katarzyna Kelm-Letka, Monika Szymaszek, Maja Sowińska, Paulina Kawa-Zięba.

– Spotkanie w gronie kobiet z różnych środowisk pozwala na wymianę doświadczeń, wzajemną inspirację oraz umocnienie poczucia jedności. Prelekcje mówców stanowią połączenie teorii z osobistymi przeżyciami, czyniąc ich przekaz autentycznym i sprofilowanym na potrzeby uczestników. Z kolei warsztaty praktyczne to okazja do przełożenia planów na czyny, by w dniu konferencji zrobić kolejny krok w swoim powołaniu – podkreślają organizatorki konferencji „Król pragnie twego piękna”.

Konferencję organizują Ewelina Salnik – tancerz choreograf, mediator rodzinny i ewangelizator, autorka vloga „Zbudź się” oraz Paulina Kawa-Zięba – trenerka zdrowia, właścicielka firmy szkoleniowej LIFE ROOTS i autorka bloga kawawpodrozy.pl.

Bilety w cenie 50 zł można kupić na stronie internetowej wydarzenia: www.krolpragnietwegopiekna.pl.

Konferencji patronuje Profeto.