Konferencja dla kobiet „Król Pragnie Twego Piękna”

"Król Pragnie Twego Piękna" to chrześcijańska konferencja, która odbędzie się w sobotę 28 maja 2022 r. w godz. 9:00 – 19:00 w siedzibie Wspólnoty Chefsiba przy ul. Dereniowej 6 w Warszawie. Skierowana do kobiet powyżej 16 roku życia.

Celem konferencji jest stworzenie chrześcijańskiej społeczności kobiet ugruntowanych w wierze, świadomych swojej tożsamości i dzięki temu realizujących swoje powołanie (rodzinne, zawodowe i duchowe). Podczas tegorocznej edycji pragniemy łączyć kobiety z różnych Kościołów, o różnym wykształceniu zawodowym i doświadczeniu osobistym, by wzajemnie się inspirować, rozwijać, wzmocnić przestrzeń osobistej duchowości, inspirować poprzez prelekcje oraz stworzyć przestrzeń do networkingu, aby rozwinąć kulturę współpracy wśród chrześcijan.

Podczas konferencji odbędzie się Msza Święta, modlitwa uwielbienia oraz prelekcje wygłoszone przez: Izabelę Ciesiółkę, Agatę Strzyżewską, Stanisławę Iżyk-Dekowską, Monikę Szymaszek. W tegorocznej edycji można wziąć udział stacjonarnie lub podczas transmisji online. Wystąpienia będą tłumaczone na język angielski i ukraiński. Bilety do nabycia na https://krolpragnie.sklep.pl/. Konferencję "Król Pragnie Twego Piękna" pobłogosławił kard. Kazimierz Nycz – Arcybiskup Metropolita Warszawski.

Profeto objęło konferencję patronatem medialnym.