14 lutego przypada Światowy Dzień Małżeństwa. Z tej okazji Krajowe Biur Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński Alpha online. Jego celem jest pomoc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

– Kurs Małżeński Alpha online to siedem sesji, które wzmocnią Waszą relację. To czas i miejsce, aby skupić się tylko na Was! – mówią organizatorzy z Krajowego Biur Alpha Polska.

Spotkania obejmują tematykę związaną z uczeniem się rozumienia wzajemnych potrzeb, efektywnej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, wzajemnego przebaczenia, wpływu rodziny na relację małżeńską, sposobów okazywania miłości partnerowi i sposobów rozwijania relacji seksualnej.

Platforma Kursu Małżeńskiego Alpha Online https://online.kursmalzenski.org umożliwia samodzielne przejście Kursu przez uczestników z udziałem gospodarzy lub bez (do wyboru). Tę edycję kursu, jako gospodarze, prowadzą dwie pary (do wyboru) – Monika i Marcin Gomułkowie (małżeństwo od 2015 roku, rodzice trójki dzieci; chrześcijańscy influencerzy dzielący się swoim doświadczeniem przeżywania małżeństwa i rodzicielstwa blisko Boga) oraz Marta i Michał Wachucik (małżeństwo od 2011 roku, rodzice dwójki dzieci; polscy reprezentanci w Serii Filmowej Kursu Małżeńskiego Alpha; zajmują się prowadzeniem kursu od kilku lat).

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” (20 zł. egz.) Podręcznik podzielony jest na rozdziały, które odpowiadają tematom poruszanym na Kursie. Jest to przewodnik po Kursie Małżeńskim, zawierający konspekty wykładów, praktyczne ćwiczenia i miejsce na notatki. Stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego uczestnika i towarzyszy mu w czasie każdej sesji.

Więcej szczegółów na https://online.kursmalzenski.org

Profeto sprawuje patronat medialny nad Kursem Małżeńskim Alpha.