Nowa fala – wesprzyj budowę nadajnika FM Radia Profeto

24 września 2020 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o rozszerzeniu koncesji dla Radia Profeto na nadawanie na częstotliwości 100.3 MHz ze stacji w Limanowej. Aby nasze radio było słyszalne naziemnie prawie w całej Małopolsce, musimy przygotować odpowiednią infrastrukturę techniczną. Mam serdeczną prośbę: pomóżcie nam zebrać środki na nadajnik. Wrzućcie na nową falę.

W ostatnich dwóch latach program Radia Profeto jest również testowo nadawany w systemie DAB+ z Tarnowa, Sądecczyzny, Bielska-Białej, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. Otrzymaliśmy też koncesję na cyfrowe nadawanie w Poznaniu, Tarnowie, Częstochowie, Katowicach, Warszawie, Rzeszowie i Toruniu i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy słyszalni także w tych miastach.

To tylko dzięki Wam Dobra Nowina niesie się falami Radia Profeto na różne sposoby – przez Internet, analogowo i cyfrowo. Od sześciu już lat docieramy w najodleglejsze krańce Polski, ale i całego świata. Robimy to dla Was, ale i dzięki Wam!

Budowa infrastruktury nadawczej już ruszyła i mamy nadzieję, że pierwsze dźwięki Radia Profeto na częstotliwości 100.3FM będą słyszane już w listopadzie w gminach: Iwkowa, Jodłownik, Laskowa, Limanowa, Lipnica Murowana, Łapanów, Łososina Dolna, Nowy Wiśnicz, Słopnice, Tymbark, Trzciana, Żegocina. Aby dokończyć budowę nadajnika, potrzebujemy Waszej pomocy. 

Nigdy nas nie zostawiliście w potrzebie, mamy nadzieję, że i teraz pomożecie nam wejść na nową falę!

Z wdzięcznością i błogosławieństwem +
ks. Michał Olszewski SCJ wraz z całą Grupą Profeto

 

Fundacja Profeto.pl Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji
ul. Łowicka 46 02-531 Warszawa

86 1600 1013 1849 4439 8000 0002