Wraz z nowym miejscem przyszły nowe możliwości. Zbudowaliśmy profesjonalne radio, które staje przed wielkimi wyzwaniami. Rozpoczęliśmy starania o przyznanie nam częstotliwości naziemnych oraz prowadzimy rozmowy z naszymi partnerami, by nadawać także na cyfrowym multipleksie w systemie DAB+.

To wszystko jest możliwe nie tylko dzięki infrastrukturze, ale także dzięki ludziom. Przed tygodniem dołączył do naszego zespołu Grzegorz Kasjaniuk, przez wiele lat związany z Polskim Radiem, a dzisiaj człowiek odpowiedzialny za kształt naszego radia. Wraz z Piotrem Zworskim stworzyli profesjonalną ramówkę, której premiera już 20 kwietnia 2015 r.

Stworzyliśmy ramówkę bogatą w pasma na żywo, aby tym bardziej uczestniczyć w dziele ewangelizacji. Będziemy towarzyszyć Wam każdego poranka wspólną modlitwą, jak także programem ze studia aż do godz. 11.00. Poza tym cieszymy się nowymi audycjami autorskimi i nowymi ludźmi jak choćby Przemkiem  Radzyńskim. Zostają też już zadomowione audycje Eweliny Zamojskiej, Piotra Zworskiego czy ks. Radka Warendy SCJ. 

Znacznie zmieniliśmy bazę muzyczną, która nabrała wyrazu i rześkości, pozostając wierną dobrej chrześcijańskiej muzyce, granej całą dobę. Utworów możemy słuchać w bardzo dobrej jakości, dzięki nowej kompresji plików. 

Nie rezygnujemy też z transmisji na żywo z wielu wydarzeń ewangelizacyjnych czy Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie. Mamy nadzieję rozwijać się nieustannie, by przez Profeto.pl trafiać do serca z  Dobrą Nowiną o Jezusie z Nazaretu oraz z muzyką.  Bądźcie z nami!!

Z modlitwą za Was +

ks. Michał Olszewski SCJ

wraz z całym zespołem Profeto.pl

Zobacz nową ramówkę. Szczegóły tutaj!