Po mszy świętej porannej zjedliśmy śniadanie i wyruszyliśmy w drogę, tradycyjnie rozpoczynając nasze pielgrzymowanie nie od pacierza porannego i godzinek.

Dzień drugi to 24 km pielgrzymiego szlaku, pierwszy postój mieliśmy po prawie 8 km. Był on bardzo pożądany, gdyż od samego rana bardzo mocno świeciło słońce, które w tym roku nas nie oszczędza. Zmęczenie drugiego dnia dało się mocno we znaki wielu pielgrzymom, stąd podczas popołudniowej adoracji w Chlewiskach większość pątników oddało się sennej kontemplacji. Drugą konferencję na temat Eucharystii wygłosił ks. Witold Januś, mistrz sercańskiego nowicjatu.

Po dotarciu na nocleg do Aleksandrowa zostaliśmy niemniej gorąco przyjęcie przez tutejszych mieszkańców, których zaprosiliśmy na wieczorną Eucharystię, której przewodniczył ks. Karol Milewski scj z profeto.pl. 

TUTAJ znajdziecie ARCHHIWUM TRANSMISJI z dnia drugiego.

Zapraszam was na kolejny dzień duchowego pielgrzymowania z nami. Przedstawiamy poniżej program transmisji na antenie radia profeto. Mamy nadzieję że będziecie podążać z nami do Częstochowy!

III dzień - sobota 8.08

10:30 Msza Święta

19:00 Rekolekcje w drodze III

20:15 Msza Święta

21:00 Apel Jasnogórski

21:30 Studio Pielgrzymkowe