Plan Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci w Niepokalanowie

Co czeka nas podczas tegorocznego spotkania?

Już od rana można przyjeżdżać do Niepokalanowa. Punkt informacyjny OSD będzie czynny od godz. 9.30. Na dzieci i ich rodziców oraz opiekunów będą czekali wolontariusze oraz bracia franciszkanie. 

Eucharystii o godzinie 11.00 przewodniczyć będzie ks. bp Wojciech Osial – biskup pomocniczy diecezji łowickiej. Po niej na placu za bazyliką będzie czekał ciepły posiłek oraz szereg zabaw i ciekawych stoisk. Zachęcamy wszystkich do indywidualnego zwiedzania Niepokalanowa.

Podczas radosnego uwielbienia oraz zabaw każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają konkursy sprawnościowe oraz plastyczne, spotkanie z Autorką oraz Siostrami z redakcji „Rycerzyka Niepokalanej”. Będą także strefy kreatywnych zabaw dla najmłodszych. 

O godzinie 14.00 zespół Jakubowe Muszelki zagra koncert, podczas którego wspólnie będziemy uwielbiać dobrego Boga za wszelkie otrzymane łaski.

Na koniec dowiemy się kto wygrał w poszczególnych konkursach, zostaną wręczone zwycięzcom dyplomy oraz nagrody. Na każdego małego uczestnika spotkania czekać będzie figurka św. Józefa oraz najnowszy numer „Rycerzyka Niepokalanej”.

Na spotkaniu będzie również możliwość zobaczenia z bliska samochodu strażackiego oraz spotkania się z braćmi strażakami z OSP w Niepokalanowie, jedynej straży pożarnej, w której służą tylko bracia zakonni i ojcowie!

Dzieci zachęcamy do przebrania się za rycerzy i damy dworu. Ze względu na organizację spotkania zachęcamy do zapisów. Zgłaszać można się mailowo: redakcja@rycerzykniepokalanej.pl lub przez telefon 46 864 22 22 lub 46 864 21 79. 

W związku z panującą epidemią w organizacji OSD mogą nastąpić zmiany. Dlatego prosimy o śledzenie informacji na stronie: rycerzykniepokalanej.pl oraz FB: RycerzykNiepokalanejCzasopismo. Tam również szczegółowe informacje o spotkaniu. 

Do zobaczenia w Niepokalanowie!