Przestań się karmić śmieciami i posłuchaj swojego serca! - to myśl przewodnia pierwszego singla Arkadio – „Tylko prawda” z płyty Fundament. „I tak prawda wyjdzie na jaw...”

Mnóstwo jest rzeczy, którymi się dzisiaj można karmić. Wielu też ma plan na Twoje życie! Nie można zrobić śmietnika ze swojej głowy. Jeśli sam nie znajdziesz swojego miejsca na ziemi, to ktoś będzie Cię upychał na siłę w takie miejsce, które jest dla niego wygodne. Damian SyjonFam urozmaicił klasyczną, ale zarazem odpychającą scenerię, odzwierciedlającą wewnętrzną potrzebę odosobnienia. „Przychodzę tylko po prawdę” powtarza Arkadio, zachęcając do tego aby zostać samemu ze sobą.

Płyta pojawi się w sklepach na terenie całego kraju 12 lutego. Już teraz zobacz pierwszy klip i zamów PREORDER z dodatkowymi gadżetami na stronie: http://www.arkadio.pl/fundament

Arkadio (Arkadiusz Zbozień), raper, freestylowiec, mówca. Rocznik '90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.