– Chcemy wspólnie zastanowić się, co zrobić, by przez czas lęku i trudności przejść, trwając zarazem w zaufaniu i zawierzeniu. Powtarzając za św. Serafinem, pragniemy by zdobywając wewnętrzny spokój, tysiące ludzi wokół nas odnalazło zbawienie – informują organizatorzy.

Jesienne sercańskie czuwanie rozpocznie się o godzinie 19:00, a gośćmi tegorocznego spotkania będą: ks. Przemysław Bukowski SCJ, ks. Piotr Chmielecki SCJ, którzy wygłoszą konferencje na temat poszukiwania i utraty pokoju oraz Monika Ogrodnik (@bozasila), która podzieli się swoim świadectwem. Od godziny 23:15 rozpocznie się adoracja, spowiedź i uwielbienie, które poprowadzi ks. Karol Milewski SCJ wraz ze Scholą Dobry Pasterz. Sercańskie Czuwanie Młodzieży zakończy się wspólną Eucharystią sprawowaną przez ks. Sławomira Knopika SCJ – Przełożonego Polskiej Prowincji Księży Najświętszego Serca Jezusowego.

Sercańskie Czuwanie Młodzieży „Daj (s)pokój” będzie dostępne online na kanale YouTube Profetopl oraz na antenie Radia Profeto.