Najbliższe nabożeństwo odbędzie się we wtorek 29 czerwca o godz. 20.00 i poprowadzi je ks. Michał Olszewski SCJ.

Czerwcowe „Serce w Serce z Jezusem” będzie równocześnie kolejną częścią Projektu: JÓZEF realizowanego przez Profeto, w ramach którego ks. Michał Olszewski SCJ konferencje poświęca Opiekunowi św. Rodziny. Po Mszy św. z homilią zaplanowana jest modlitwa o uzdrowienie.

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach w ostatni wtorek czerwca transmitowana będzie także na antenie Radia Profeto i on-line na kanale Profeto w serwisie YouTube.

Początek ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i słynnego „Credo” głoszonego w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ. Eucharystia z kazaniem, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zaczęły gromadzić tłumy ludzi. Z czasem spotkania te otrzymały nazwę „Serce w Serce z Jezusem”, a ks. Michał wypracował formę, która pozwala na uczestnictwo w Eucharystii, wysłuchanie konferencji po Mszy św. oraz przeżycie nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/411989319140029