Wszystko co do tej pory udało się nam osiągnąć jest dzięki Bogu i dzięki temu, że właśnie Jego słuchacie. Nasza redakcja, studia radiowe, wóz transmisyjny, wejście na FM, DAB+ oraz zupełnie nowy portal profeto.pl – wszystko to dzięki Waszej ofiarności! Po raz drugi ruszamy z naszą akcją -

SERCE Z PIERNIKA – WESPRZYJ PROFETO!

Każde wydarzenie, rekolekcje, dzieło ewangelizacyjne może mieć miejsce tylko dzięki Waszemu wsparciu duchowemu i materialnemu. Chcemy cały czas rozwijać się, chcemy głosić Ewangelię na różne sposoby, chcemy docierać wszędzie tam, gdzie o Jezusie mówi się bardzo cichutko.

Dlatego też prosimy Was o wsparcie. Potrzebujemy Waszej pomocy. Ruszamy więc z naszym piernikowym sercem. Każde takie serduszko jest wypiekane z ogromną dawką miłości. Każde serduszko jest darem. Prosimy, włączcie się… powieście w tym roku na choince nasze serce z piernika. My w zamian obiecujemy jeszcze więcej treści, słów, katechez i rekolekcji. Dziękujemy Wam za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Wszyscy którzy w ubiegłym roku wsparli nas podczas pierwszej edycji, ale zabrakło dla nich pierniczków, w tym roku otrzymają dwa (prosimy o taką informację na email fundacja@profeto.pl).

Jak nas wesprzeć i otrzymać profetowe serce z piernika na swoją choinkę? Wystarczy wysłać dowolną kwotę na rachunek bankowy: Zgr. Księży Najś. Serca Jezusowego, 74 1600 1462 1847 3641 5000 0001, a w tytule przelewu wpisać "serce z piernika" lub przez system PayPal (w przypadku płatności przez PayPal prosimy o informację e-mailową z adresem do wysyłki na fundacja@profeto.pl). My wypieczemy, pięknie zapakujemy i wyślemy do Was piernikowe serce.

Z całego serca już teraz dziękujemy i obiecujemy naszą modlitwę za Was. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ks. Michał Olszewski SCJ, dyrektor grupy

wraz z całym Zespołem!