Wszystko, co udało się nam do tej pory osiągnąć, zawdzięczamy Bogu i Wam, którzy właśnie Jego słuchacie. Nasza redakcja, studia radiowe, wóz transmisyjny, kolejna częstotliwość FM i nowy nadajnik, DAB+, ciągle rozwijający się portal profeto.pl i nowa aplikacja mobilna – to wszystko dzięki Waszej hojności! Ale na tym nie poprzestajemy, dlatego po raz czwarty uruchamiamy naszą akcją „Serce z piernika – wesprzyj Profeto”!

Każde dzieło ewangelizacyjne jest możliwe tylko dzięki Waszemu hojnemu wsparciu – zarówno duchowemu, jak i materialnemu. Mimo trudnych okoliczności, które nas wszystkich dotykają, chcemy cały czas się rozwijać, na różne sposoby głosić Ewangelię i docierać wszędzie tam, gdzie o Jezusie mówi się bardzo cichutko albo jeszcze w ogóle o Nim nie słyszano.

Dlatego po raz kolejny ośmielamy się Was prosić o wsparcie. Potrzebujemy Waszej pomocy. Ruszamy więc z naszym piernikowym sercem. Do wypieku każdego dodajemy ogromną dawkę miłości. Każde serduszko jest darem.

Prosimy, włączcie się w naszą piernikową akcję. Nasze serca będziecie mogli powiesić na choince albo wspominać dobre chwile, delektując się nimi także po świętach. My w zamian obiecujemy jeszcze więcej dobrych treści, słów i dźwięków, katechez i rekolekcji. 

Aby wziąć udział w piernikowej akcji, wystarczy wysłać dowolną kwotę na rachunek bankowy: Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego: 74 1600 1462 1847 3641 5000 0001, a w tytule przelewu wpisać „serce z piernika” lub przez system PayPal (wówczas prosimy o informację mailową z adresem do wysyłki na fundacja@profeto.pl). My wypieczemy, pięknie zapakujemy i wyślemy do Was piernikowe serce.

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z epidemią, „Serce z piernika” będzie trwało przez cały grudzień. Ale nie ma tego złego… Atmosferę, smaki i zapachy świąt przeniesiemy w nowy rok!

Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć! Obiecujemy Wam naszą modlitwę. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ks. Michał Olszewski SCJ wraz z całą Grupą Profeto