Serce z piernika – wesprzyj Profeto 2022

Profeto w tym roku świętuje 10 urodziny! Od 10 lat jesteśmy tu z Wami i dzięki Wam!! Wspólnie przez ten czas rozwinęliśmy nowoczesne środowisko przepowiadania Ewangelii – naszą internetową ambonę Słowa Bożego i nadal chcemy ją rozwijać. Chcemy docierać do miejsc, gdzie nie słychać jeszcze Słowa albo brzmi ono bardzo cicho. Możemy to zrobić tylko dzięki Waszemu wsparciu duchowemu i finansowemu.

Dlatego w tym okresie przedświątecznym, kiedy wszyscy hojnie dzielimy się dobrem, wyciągamy do Was rękę z pysznym piernikowym sercem. Sercem z pełni serca. Do jego wypieku dodaliśmy ogromną dawkę miłości i teraz chcemy ją Wam przekazać. Prosimy, włączcie się w naszą piernikową akcję. 

Jak wesprzeć PROFETO? Wystarczy wysłać dowolną darowiznę na rachunek bankowy: Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusowego: 74 1600 1462 1847 3641 5000 0001, a w tytule przelewu wpisać „serce z piernika”. Można skorzystać też z systemu PayPal (wówczas prosimy o informację mailową z adresem do wysyłki na kontakt@profeto.pl). A my wyślemy Wam pocztą piernikowe serce, które możecie zawiesić na choince lub schrupać ze smakiem, myśląc o nas ciepło 😊. 

Dziękujemy za Wasze wsparcie, za Waszą przyjaźń, za to, że zawsze możemy na Was liczyć! Oddajemy Wam naszą pracę, nasze zaangażowanie i obiecujemy modlitwę. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ks. Michał Olszewski SCJ wraz z całą Grupą Profeto