Serce z piernika – wesprzyj Profeto 2023

Każde wydarzenie organizowane przez Profeto – rekolekcje, dzieła ewangelizacyjne, codzienne głoszenie Słowa w Radiu Profeto i na portalu Profeto.pl, działalność charytatywna – może mieć miejsce tylko dzięki Waszemu wsparciu duchowemu i materialnemu.

Chcemy cały czas rozwijać się, chcemy głosić Ewangelię na różne sposoby, chcemy docierać wszędzie tam, gdzie o Jezusie mówi się bardzo cicho.

Kolejny raz prosimy Was o wsparcie, kolejny raz ruszamy z piernikowym sercem. Każde takie serduszko jest wypiekane z ogromną dawką miłości, każde serduszko jest darem. Prosimy, włączcie się, powieście w tym roku na choince nasze Serce z Piernika. My w zamian obiecujemy jeszcze więcej treści, słów, katechez i rekolekcji.

Dziękujemy Wam za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

Jak nas wesprzeć i otrzymać profetowe serce z piernika?

Wystarczy wysłać dowolną darowiznę na rachunek bankowy: Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusowego: 74 1600 1462 1847 3641 5000 0001, a w tytule przelewu wpisać „serce z piernika”. Można skorzystać też z systemu PayPal (wówczas prosimy o informację mailową z adresem do wysyłki na kontakt@profeto.pl).

My wypieczemy, pięknie zapakujemy i wyślemy do Was piernikowe serce, które możecie zawiesić na choince lub schrupać ze smakiem, myśląc o nas ciepło 😊.

Z całego serca już teraz dziękujemy i obiecujemy naszą modlitwę za Was. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ksiądz Michał Olszewski z całą grupą Profeto.