Spotkanie „Serce w Serce z Jezusem” – zmiana terminu

Profeto wznowiło ewangelizacyjne spotkania z cyklu „Serce w Serce z Jezusem”, ale wyłącznie w formie on-line. Msze św. z modlitwą o uzdrowienie z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach transmitowane są na antenie Radia Profeto i on-line na kanale Profeto w serwisie YouTube. 

Najbliższe nabożeństwo odbędzie się we wtorek 4 maja o godz. 20.00 i poprowadzi je ks. Michał Olszewski SCJ. Twórca Profeto w czasie Mszy św. wygłosi konferencję, która rozpocznie cykl poświęcony św. Józefowi z racji przeżywanego w Kościele Roku św. Józefa. Po Komunii przewidziana jest modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.

Ze względu na epidemię zapraszamy wyłącznie do duchowej łączności za pośrednictwem naszego radia i transmisji live na YouTube. Ale mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli modlić się wspólnie w kościele w Stadnikach.

Początek ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i słynnego "Credo" głoszonego w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ. Eucharystia z kazaniem, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zaczęły gromadzić tłumy ludzi. Z czasem spotkania te otrzymały nazwę "Serce w Serce z Jezusem", a ks. Michał wypracował formę, która pozwala na uczestnictwo w Eucharystii, wysłuchanie konferencji po Mszy św. oraz przeżycie nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/302334357931903/