Zapraszamy na kolejne spotkanie.

plakat

Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili (Ef 2,10).
 

Maksymalny potencjał – Jak nie zmarnować obdarowania, które Bóg w nas złożył?

17 lutego 2021 odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem (online) będzie Roy Hendy. Podejmie ważny temat: Maksymalny potencjał – Jak nie zmarnować obdarowania, które Bóg w nas złożył?

Bądźcie z nami 17 lutego 2021 w kościele na Podgórzu i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Roy Hendy

Roy Hendy – współorganizator Harvesters (żniwiarze) – grupy zrzeszającej mężczyzn w Wielkiej Brytanii, założyciel "The Open Door Community" –  wspólnoty pomagającej osobom z ulicy (głównie byłym więźniom) w powrocie do społeczeństwa, ojciec siedmiorga dorosłych dzieci. Pragnieniem jego serca jest, by Anglia nawróciła się na chrześcijaństwo, a zwłaszcza by mężczyźni wyzwolili się od stresu „kultury osiągnięć”.
Najbardziej ekscytowała go służba więzienna. Doświadczenie Boga poruszającego więźniów daje wielką moc nadziei. "Patrząc na ludzi pragnących przyjęcia Jezusa jako swego Zbawiciela i Króla, jestem zdumiony dowodami Jego miłości i wspaniałym planem ratowania każdego z nas z błota”.

Środa 17 lutego 2021

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w kościele zakończone spotkaniami w małych grupach.
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg złożył w nas olbrzymi potencjał. Przygotował do wspaniałych dzieł, które możemy wykonać tylko we współpracy z naszym Projektantem. Jak uwolnić maksimum naszego męskiego potencjału? Tematem podzieli się z nami Roy Hendy. Roy przez wiele lat tworzył wspólnotę otwartych drzwi. W niej pomagał powrócić osobom poturbowanym życiem do pełnego potencjału, jaki składał w nich Bóg. Jak to dziś jako mężczyźni możemy sprawić, by nasz potencjał został uwolniony? Posłuchajmy eksperta. Zapraszamy!


Ulotka – zaproszenie do wydrukowania

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo, zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 17 lutego 2021 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Link do transmisji internetowej: