Spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie - 20 maja 2020

Zapraszamy na kolejne nasze spotkanie.

UWAGA! Spotkanie odbędzie się w kościele (bezpośrednio po liturgii). Dzięki temu - zgodnie z wytycznymi rządowymi – na naszym spotkaniu będzie mogło być 120 osób. Prosimy o zabranie środków ochrony osobistej, głownie maseczek do zakrycia nosa i ust.

plakat

Lecz Bóg, tak jak chciał, stworzył [różne] członki umieszczając każdy z nich w ciele. (1Kor 12, 18)

20 maja odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie ks. Dariusz Piórkowski SJ. Podejmie ważny temat: "Męska Osobowość".

Bądźcie z nami 20 maja w kościele na Podgórzu i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: ks. Dariusz Piórkowski SJ
jezuita duszpasterz, doświadczony kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor wielu publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu i Biblii, m.in. “O duchowości z krwi i kości”, “Książeczka o miłosierdziu”, “Spodziewaj się Dobra” i “Nie musisz być doskonały”. Publikuje w “Życiu Duchowym”, “W Drodze” i na portalu DEON.pl. Mieszka w Zakopanem.

Środa 20 maja 2020

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w kościele, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg stworzył nas do dobra, które zaplanował dla naszego życia. Obdarzył nas darami, talentami, złożył w nas pragnienia, dał różne doświadczenia. Proces, który przeżywamy, przygotowuje nas do zajęcia własnego miejsca w Bożym planie, który jest dla nas najlepszy. OSOBOWOŚĆ, którą Bóg nam dał, to pewien wewnętrzny kształt, który pozwala nam “pasować” do całego Ciała Chrystusa, jakim jest Kościół. Jak odkryć własną osobowość? Jak odnaleźć własne miejsce w Bożym planie?

To ważna umiejętność, w którą wprowadzi nas nasz gość - ks. Dariusz Piórkowski.
Zapraszamy

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 20 maja 2020 od około 19:20 do około 21.

Link do transmisji internetowej: https://youtu.be/9SHQ5ueEhQE