Gdyby człowiek uwierzył w te Słowa, to chyba umarłby ze szczęścia

Chcemy, aby każdy odbiorca mógł zderzyć się z wizją samego siebie z innej perspektywy - tłumaczą artyści: Arkadio i Michał Ziomek (dr Micz) przy okazji pojawienia się najnowszego klipu do utworu p.t. "W oczach Boga" promującego płytę "FUNDAMENT. Rób to co kochasz".
 
Michał w 12. roku życia usłyszał diagnozę - postępujący zanik mięśni. Traci siły w rękach i nogach. Choroba jest nieuleczalna, prowadząca do całkowitego osłabienia całego ciała. Problem? Absolutnie nie! Michał jest absolwentem psychologii, choroba nie przerwała jego największej pasji - MUZYKI. Komponuje, pisze teksty, produkuje - ŻYJE PASJĄ! Mimo że porusza się na wózku, nie rezygnuje ze swoich marzeń i wykorzystuje swój czas, by rozwijać się w talentach.
 
„FUNDAMENT. Rób to, co kochasz”, to piąta płyta Arkadio. Gościnnie pojawili się na niej także m.in.: Frenchman, Kinga Kielich, Watzek Wawrzyniak oraz Stanisław Sojka. Celem całej płyty jest zachęcenie słuchacza do tego, by przyjrzał się sobie poprzez pozostanie sam na sam tylko ze sobą i posłuchanie w ciszy tego, co podpowiada mu jego serce, ciągle zagłuszane przez tysiące bodźców. Jak mówi sam Arkadio: „Zapewnij sobie możliwość, aby trochę podyskutować z samym sobą. Mam nadzieję, że będzie to wędrówka do konkretnego celu, którym będzie odzyskanie lub poprawienie jakości Twojego życia!”.

„Nie jest sztuką odpowiadanie sobie codziennie na te same pytania. Sztuką jest odpowiedzieć sobie raz na jakiś czas konkretnie i nie zadawać ich codziennie! Wierzę głęboko w to, że treści z tej płyty pomogą Ci zadać precyzyjne pytania i uzyskać odpowiedź, która pozwoli Ci działać” – mówi o swoim, piątym już, krążku Arkadio, który, dołączył do grona 31 ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W połowie marca tego roku, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, Arkadio dwukrotnie wystąpił w Tauron Arenie w Krakowie, dla blisko 20 tys. młodych ludzi.
 
Arkadio obecnie promuje nową płytę oraz nieustannie realizuje autorski program pt: "Rób to co kochasz". 
Muzyczne konferencje "Rób to co kochasz" organizowanie  od kilku lat w całym kraju i poza granicami zbudowane są na utworach, materiałach video oraz doświadczeniu Arkadio. Efektem setek spotkań są ludzie, którzy zaczynają walczyć o swoje marzenia.