Webinar EduLife – „W trosce o płodność”

Zapraszamy na kolejny Webinar – EduLife w środę 8 lutego o godzinie 19.00. Tytuł najbliższego spotkania – „W trosce o płodność”. Gościem będzie Agnieszka Trojnar, instruktorka Creighton Model System.

Naprotechnologia. Zwykle reklamowana jako etyczna alternatywa dla in vitro. To dobrze – bo rzeczywiście może być realnym ratunkiem dla małżeństw z obniżoną płodnością. I to źle – bo przyklejono jej łatkę kościółkowego kalendarzyka, no, może trochę bardziej nowoczesnego. Tymczasem instruktor naprotechnologii patrzy o wiele szerzej. Wykorzystując narzędzie diagnostyczne, jakim jest Creighton Model System (metoda rozpoznawania płodności), nie tylko pomaga w celowanym leczeniu niepłodności i chorób ginekologicznych, ale też promuje styl życia wspierający naturalną płodność i wyposaża kobietę w narzędzia profilaktyczne.

Ze wsparcia naprotechnologa mogą efektywnie skorzystać także kobiety cierpiące na nieregularne cykle, bolesne miesiączki, pracujące w trybie zmianowym czy w okresie premenopauzy. Z kolei nastolatki zyskają większą świadomość o funkcjonowaniu ich organizmu. Ale do udziału w webinarze zapraszamy nie tylko panie. Z wiedzy Agnieszki Trojnar, która będzie naszym gościem, skorzystają także panowie. Zapraszamy do zapisów i zadawania pytań gościowi jeszcze przed spotkaniem, korzystając z formularza na stronie https://pro-life.pl/webinary/