„Wiara i Film” to książeczka, w której znajdują się ciekawe artykuły, umacniające wiarę orazewangelizacyjny film na DVD dołączony do każdego wydanego tomu.

W tomie pierwszym znalazł się „Największy z cudów”  ̶  porywający, pełnometrażowy film animowany, dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta Kościoła katolickiego. Dzieło zostało wyreżyserowane na podstawie objawień świętych, m. in. Siostry Faustyny Kowalskiej.

Celem jest ewangelizacja poprzez dotarcie z filmem religijnym do szerokiego grona widzów oraz konkretna pomoc, dlatego też cena jednej książeczki z dołączonym filmem to zaledwie 3 zł. Środki pozyskane ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc prześladowanym chrześcijanom na Bliskim Wschodzie oraz na organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce.

Fundacja SOS dla życia powstała w 2012 roku. W ciągu roku przygotowała i zrealizowała pięć transportów o wartości 1 mln 240 tys. 410 zł z pomocą dla prześladowanych chrześcijan z Syrii i Iraku.

Jesteśmy przekonani, że książeczka „Wiara i Film” wraz z dołączonym filmem DVD będzie doskonałym narzędziem ewangelizacyjnym, ale także, w obchodzonym Roku Miłosierdzia Bożego, pozwoli otworzyć ludzkie serca na bliźnich prawdziwie potrzebujących naszej pomocy.

(Pakiet zawiera 100 szt. bardzo wartościowej książeczki oraz 100 szt. hitowego filmu o Mszy Świętej “Największy z cudów” po 3 zł) ----> Tutaj zamówiesz<----

Akcję można wesprzeć poprzez zamówienie pakietu na stronie www.wiaraifilm.pl Telefonicznie 514 200 751 LUB 514 200 752 przez stronę www.dystrybucjakatolicka.pl

ks. Tomasz Jegierski,

Prezes Fundacji SOS dla życia

Organizatorzy:

Honorowy patronat nad dziełem „Wiara i Film” objął ks. abp Marek Jędraszewski – wiceprzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Dzieło uzyskało pozytywną opinię oraz akceptację Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji.

Obsługą i dystrybucją dzieła w Polsce zajęła się firma Dystrybucja Katolicka Sp. z o.o.