witaj

witaj

Fundacja Profeto to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny. Wykorzystujemy w tym celu zarówno tradycyjne metody głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskie rozwiązania multimedialne.

Poprzez portal, radio, aplikację i media społecznościowe Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. 

Prowadzimy też działalność wydawniczą, publikując książki i audiobooki służące rozwojowi duchowości zarówno osobistej, jak i wspólnotowej. Publikacje można zakupić w „Sklepie z Sercem”, z którego dochody przeznaczamy na działania ewangelizacyjne. Z kolei środki ze sprzedaży kawy, herbaty i kosmetyków zasilają fundusz misyjny, dzięki czemu budujemy m.in. studnie w Czadzie

Dzięki charytatywnemu zaangażowaniu Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”. Aktualnie mocno zaangażowani jesteśmy w pomoc Ukrainie i chroniącym się przed wojną w Polsce ukraińskim kobietom i dzieciom.

Zostaw nam swojego maila i bądź z nami w kontakcie. Będziemy na bieżąco informować, co się u nas dzieje.