Wyjątkowy czas rekolekcji dla mam

Grupa modlitewna „Macierzanka”, działająca przy parafii św. Józefa w Krakowie-Podgórzu, zaprasza 14–16 marca br. wszystkie mamy, a szczególnie te posiadające małe dzieci, na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne. Wspólnym tematem konferencji, które wygłosi ks. Mirosław Żak, będzie „Eucharystia drogą do życia w obfitości”.

Ks. Mirek na co dzień pełni posługę duszpasterską w parafii św. Józefa. Jest również m.in. moderatorem Diecezjalnej Diakonii Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie, dyrektorem Studium Apostolstwa Trzeźwości i kapelanem Stowarzyszenia „Mężczyźni Świętego Józefa”.

Podczas codziennej mszy świętej o godz. 10:15 oraz konferencji każda mama będzie mogła w przyjaznym i dyskretnym miejscu nakarmić i przewinąć dziecko. Na najmłodszych będzie czekał również kącik cichej zabawy. Dziecięcy gwar jest mile widziany! W czwartek, piątek i sobotę przed mszą świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:15 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę nad dziećmi.

W sobotę na zakończenie rekolekcji zapraszamy każdą mamę na "Mamy czas" – spotkanie przy herbacie i kawie. W małych grupach podzielimy się naszymi refleksjami. Szczegóły na plakacie i stronie www.macierzanka.org.pl oraz wydarzeniu na Facebooku.