XI Festiwal Chrześcijańskie Granie

„Wystąpią „finaliści konkursów i festiwali muzycznych takich jak Non Stop CCM, Hosanna Festiwal czy ubiegłoroczny Debiut 2021. Tegoroczna edycja festiwalu wpisuje się w Światowy Dzień Misyjny” –  zapowiadają organizatorzy.

„W programie znajdą się świadectwa liderów wspólnot misyjnych Domy Serca oraz Shalom. Nie zabraknie prezentacji ciekawych inicjatyw. Wśród nich znajdą się: Spotkanie Młodych w Wołczynie oraz ogólnopolska akcja Qulturalne Bierzmowanie” – mówi Michał Guzek z festiwalu Chrześcijańskie Granie. „Dodatkowymi atrakcjami będzie strefa dla dzieci, natomiast dla dorosłych czekają stoiska z koszulkami, płytami i dobrymi książkami” – dodaje Michał Guzek.

XI edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W ramach festiwalu wystąpią: Tylko Ty (laureaci NON STOP CCM), zespół Jedno (Debiut 2021) oraz finaliści konkursu Debiuty 2022: Bonoboco, Marta Madejska i Sezon na Czereśnie.

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć poprzez Youtube na kanale Telewizji Dobre Media oraz portale i serwisy internetowe rozgłośni katolickich.

Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł na stronie: Biletyna.pl, ebilet.pl, kupbilecik.pl. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Bilety w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl.

Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka przez hip-hop po poezję śpiewaną.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć poprzez wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Profeto sprawuje patronat medialny nad Festiwalem Chrześcijańskie Granie.